| criss_1615 a întrebat:

Daca faci sex pe fiecare zi cu prietenul, iti cresc tatele? eu le am mici si vreau sa mai imi creasca

9 răspunsuri:
| alinpocris10 a răspuns:

Era o vorba ca iti creste. dar depinde ce varsta ai.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nicio sansa sa-ti creasca asa!

Ori silicoane, ori anticonceptionalele care iti vor mari volumul sanilor, dar numai in perioada in care le vei folosi!

| cristi202 a răspuns:

Depinde de virsta. Se zice ca la o anumita virsta a adolescentei, se poate intimpla lucrul asta. Dar ce, el nu te iubeste asa cum esti?

| criss_1615 explică:

Ba da. dar vreau eu sa imi creasca.am 16 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mama, deci tu face sex cu piretenu doar sa-ti creasca tatele? rolling on the floor

| RXN a răspuns:

Nu, nu iti cresc.happy
Sexul nu are niciun fel de consecinte fizice asupra corpului, exceptand ruperea himenului.

| whatever_3916 a răspuns:

Clar o sa iti creascarolling on the floor) dar pentru asta trebuie' sa stai numai capra rolling on the floor) si sex sa faci de cel putin 5 ori pe zi, ca altfel nu are niciun efectrolling on the floor

oh go onoh go on

| alinpocris10 a răspuns:

Aaa doar 16 ani deci :
Mai ai de asteptat cel putin pana la 21 de ani
Nu conteaza cat faci sau sa faci
Ai grija de tine si in timp o sa ajungi la formele dorite.
Daca din familie nu exista aceasta crestere enorma la mama, rude de sange... atunci da inseamna ca dor implant.
Stai fara griji mai ai pana la 21 de ani succes sau de ce nu dupa pubertate.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu vei observa nici un fel de modificare.