| Andreimat a întrebat:

Dacă faci sex protejat cu o transexuala poti lua vreo boala gen hiv?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poti, mai ales analu e cea mai riscanta cale de a prinde virusi pentru ca sant terminatii nervoase in interior deschise

| darrio2007 a răspuns:

Poti face sex cu oricine, indiferent de orientare, si poti lua HIV.

| corbulalbrosu a răspuns:

A fi transsexual NU inseamna sa fii si afectat de vreo BOALA. Persoana transsexuala poate fi chiar mai sanatoasa decat esti tu. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Nu neapărat, depinde dacă are vreo boală cu transmitere sexuală.

| Donsavas a răspuns:

Transexual/a e un om care si a schimbat sexul chiturgical, nu un travestit sau un homosexual. Nu mai dezinformati populația! Poti lua bts asa cum poti lua de la oricine.

| Plato a răspuns:

Cat timp e protejat, poti sa faci cu cine sau ce vrei tu, nu iei nimic.
Tanara, batrana, transsexuala, prostituata, catea, vita, orice ar fi.

| Crackman a răspuns:

Ba dar o femeie nu ai gasit?
Da... indiferent ce este poate sa aiba boala cu transmitere sexuala

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vrei sa zici un transexual, nu o transexuala.
Cum sa nu, ii dai cu mana pe la cuc, apoi pui mana pe a ta ca sa scoti prezervativul. Si mai dai si pe la gura inaintelaughing)

| Gofigi a răspuns:

Poate ii dai tu vreo boala

| teli92 a răspuns:

Nu ai de ce sa iti fac griji

| Anonima213 a răspuns:

În primul rând HIV nu este o boală este un virus care duce la boala SIDA. În al doilea rând poți să o fuți și pe mă-ta atâta timp cât o faci protejat nu exista nicio șansă de a contacta o o boală cu transmitere sexuală indiferent dacă persoana în cauză este transexuală sau alte specimene umane. Enjoy your life?