| alexronaldo77fde a întrebat:

Dacă folosesc prezervativ si nu imi dau drumul in vaginul ei (in timp ce am prezervativul pus) există vreun risc?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Prezervativul a fost INVENTAT, este fabricat si folosit de catre barbati exact cu scopul de a putea/de a li se permite sa ejaculeze sperma IN prezervativ. Procedand astfel, barbatii reusesc sa mai continue sexul inca o anumita vreme pana in momentul in care penisul va incepe sa-si piarda erectia, sau cel putin/macar sa nu fie nevoit de a intrerupe sexul inainte de a ajunge si el la orgasmul dorit. Daca prezervativul are marimea bine aleasa, se potriveste perfect si este corect montata pe penis, atunci sperma poate fi ejaculate de fiecare data IN prezervativ fara nicio teama sau vreo retinere. Multa sanatate!

5 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca ai norocul sa fi in grupul celor 1% este un risc, dar probabilitatea e mica

| MihaiNicu23 a răspuns:

Sunt 0 riscuri in acest caz.

| Emma30555 a răspuns:

Nu mai e nici un risc, chiar de s ar rupe dacă tu intenționezi sa te retragi la timp nu ai cum sa ai vreun risc

| MULLER96 a răspuns:

Daca prezervativul nu e rupt sau cu gauri si ejagulezi in el gand e penisul in ea nua nici in risc sa o lasi gravida

| SzoboSintiaAlehandra a răspuns:

Spune "scuze"