| CelMaiCunoscatorDintreUmanoizi a întrebat:

Dacă i-am atins penisul unui prieten înseamnă că-s gay?

12 răspunsuri:
| nebunu_5532 a răspuns:

Depinde...dacă i l-ai atins cu gura și l-ai pupat, da ești gay!

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru nebunu_5532):

Nu este obligatoriu. Vezi ce zice scara sexualitatii.

| Andreeush a răspuns:

Simți vreo atracție față de el?

| CelMaiCunoscatorDintreUmanoizi explică (pentru Andreeush):

Ma-nebuneste teribil

| CodrutElian1990 a răspuns (pentru CelMaiCunoscatorDintreUmanoizi):

Daca esti atras de el poti fi homosexual sau bisexual.

| Sofer a răspuns:

Deocamdată nu ești. Dacă faci ceva mai mult de atât o sa fi și gay.

| Donsavas a răspuns:

Sunt mulți oameni care au experiențe homosexuale din curiozitate dar asta nu i face gay

| CodrutElian1990 a răspuns:

Sunt prieteni care se masturbeaza impreuna si chiar reciproc, fara sa fie gay. Cand eram de vreo 10-11 ani am dormit in acelasi cort cu 2 tineri de 17 si 18 ani. Discutau despre gagici si despre ce le-ar face, si-au luat penisul unul altuia in mana sa vada cum il are celalalt si mi-au zis sa le iau si eu si sa le spun care este mai mare. Cei doi s-au casatorit si au copii, ca si mine, si nu am auzit sa fie atrasi de barbati.
Nu repet ce a spus stefanatarlea.

| RKBlue a răspuns:

Nu.
Ca sa fii gay, trebuie sa simti atractie fata de baieti(atat emotionala cat si sexuala).

Răspuns utilizator avertizat
| iMihai98 a răspuns:

Da

| CerealaCuOchi a răspuns:

Nu esti gay daca nu simti atractie atat sexuala cat si emotionala fata de persoanele de acelasi sex cu tine. Exista prieteni care si o sug reciproc fara sa fie gay, doar fara succes la fete si inventivihappy