| ItsMatrix a întrebat:

Daca i-am oferit oral fetei acum o luna si saptamana trecuta,si nu am avut nici un fel de boala pana acum,se poate sa aiba boala cu transmitere? Nu a facut sex cu nimeni, eu sunt primul. Dar daca lichidul meu a ajuns pe penisul meu si tot nici o urma de herpes sau altele, posibil?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa te linistesti/calmezi, sa devii constient si sa ai in vedere faptul ca BTS-urile nu "bantuie" peste tot si intr-o masura chiar atat de mare ca si cea inchipuita si/sau presupusa de marea majoritate a userilor de pe acest site. big grin

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Sexul nu creaza boli sexuale

| mihai69 a răspuns:

Dacă nici unul dintre voi nu a avut înainte alte contacte, e puțin probabil (dar nu imposibil) să aibă vreo BTS.