| anonim_4396 a întrebat:

Daca-i spun baiatului cu care sunt ca nu am mai sarutat pe nimeni pana acum o sa rada de mine?

12 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

O sa se cace pe el de ras... ce intrebare stupida. tu daca ar fi sa te saruti cu un baiat care n-a mai sarutat nicio fata pana acum, ai rade de el?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O sa rada, dar nu in sensul negativ. E clar ca prima data nu o sa te creada daca ii spui, si cand o sa realizeze ca ai spus adevarul, va rade, putin. E totul de bun augur, stai relaxata.

| Hakuouki a răspuns:

Nu are de ce, sigur se va bucura ca este primul si va devenii si oarecum agitat, adica sa nu-ti strice el primul sarut laughing

| Blamely a răspuns:

Nu, va fi fericit că-i primul.

| Romeo44 a răspuns:

Sincer mai bine ii zici, nu cred ca o sa rada, adica daca tine la tine nu o va face. Oricum nu ai nimic de pierdut happy si daca nu sti nu e nicio problema ca inveti acum happy

| BornToBeLoved a răspuns:

Sigur o sa ii placahappy

| sokey a răspuns:

Nu o sa rada daca te iubeste. Daca va tachinati o sa rada dar, doar in gluma sa nu te simti aiurea.

| ElenaDanielaE a răspuns:

Nu o să râdă... Fiecare am avut primul sărut!

| prima a răspuns:

Daca te iubeste si tine la tine.o sa se bucure foarte mult o sa-i fie placut. spune-i

| Ganduricolorate a răspuns:

Sincera sa fiu primului meu prieten i-am spus ca e primul sarut. Nu va rade de tine.

| Ra3va5 a răspuns:

Nu o sa rada deloc.O sa fie entuziasmat ce e primul care te saruta big grin. bafta!

| Iordache_Miki_1999 a răspuns:

Nu va rade, sigur totul trebuie sa aiba un inceputhappy