| anonim_4396 a întrebat:

Daca iau Viagra de la 20 de ani ce se întâmplă? Efecte adverse sau ceva? Specific că am nevoie doar odata, nu sunt dependent sau ceva, vreau sa iau pentru ca nu reusesc sa mentin erectia si moare la intrare...

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Prelungeste preludiul, sa te stimuleze si ea, sa faca si oral si trebuie sa se intareasca!
Viagra se numai dupa consult medical si anamneza, fiind in 3 gramaje diferite, in functie de starea de sananate, varsta si kilograme!
Nu risca aiurea, ca poti sa faci o complicatie si acolo ramai pe gagica!
Ieri a murit un tanar forbalist pe terenul de joc, dar tu acolo pompand, nu iti dai seama cat risti! Si nu glumesc de loc!
Intreaba un farmacist, sa te convingi! Normal nu ar avea voie sa iti dea, fara reteta, tocmai pentru ca tu poti sucomba acolo!
Ar fi ca intr-un film horror, sa vada aia ca nu mai sufli, si nu ii mai raspunzi, si sa inceapa sa strige dupa ajutor, innebunita!
Si pana vine ambulanta, e prea tarziu, la cat de nesimtiti sunt prea multi in trafic!

| corbulalbrosu a răspuns:

Pastila albstra Viagra, se foloseste numai atunci cand penisul nu mai poate intra in erectie fiindca cantitatea de sange pompata in penis de catre inima este insuficienta. Acest lucru apare pe fondul unei afectiuni/boli coronariene, de circulatie a sangelui sau de inima. In cazul tau problema cu care te confrunti este de cu totul alta natura, fiindca cel mai probabil se produce pe baza unei disfunctii sexuale. Cere sfatul unui psihoterapeut sexolog fiindca sexologia se adreseaza tulburarilor sexuale din cadrul unui cuplu, cat si individual. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Sa nu faci prostia sa iei viagra, la 20 de ani. Devii dependent de ea si este rau. Incearca alte metode de mentinere a erectiei cand vrei sa faci sex cu iubita. Consulta si un medic urolog.