| SuntFotballistist a întrebat:

Daca iei antidepresive mai simti placere daca vezi femei pe strada? Dar poti sa te mai masturbezi?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Esti exchibionist si te masturbezi pe strada?

| SuntFotballistist explică (pentru Violleta2022):

Nu,normal ca nu

| Violleta2022 a răspuns (pentru SuntFotballistist):

Atunci, ce logica are intrebarea ta, asa cum ai formulat-o?

| Eduard655 a răspuns (pentru Violleta2022):

Dar oare dispare starea de oboseala de la antidepresive in timp?

| Violleta2022 a răspuns (pentru Eduard655):

Da, va dispare cu conditia sa te apuci serios de facut miscare, zilnic: alergat 4-5km pe zi, sau facut sala, ori orice sport.

| Eduard655 a răspuns (pentru Violleta2022):

Pai.doar atat? Cunosti cazuri?

| doctorandus a răspuns:

Unele antidepresive (triciclice) blocheaza erectia. Cere medicului sa ti le schimbe.

| Fantaspirit2k23 a răspuns:

Da,mai simți plăcere.

| Carbit9669 a răspuns:

Iti dai seama ca nu eu zic sa renunti si sa **** ca sa treci de depresie verisorul meu

| kkkitx a răspuns:

Antidepresivele pot afecta libidoul, insa nu intr-o proportie imensa. depinde ce doza si ce iei. da, poti sa te mai masturbezi daca esti pe antidepresive.