| iDavidS a întrebat:

Daca ii dau o palma la fund iubitei mele, se supara?

9 răspunsuri:
| DinuMarius26 a răspuns:

Depinde de cat de perversa e e femeia man.laughing

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde de fata, marea majoritate ti-ar lipi una peste ochi in secunda urmatoare, iar altele poate ar rade.
Tu incearca si vezi ce primesti.
In orice caz, mie gestul asta, mi se pare golanesc.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca te vei trezi cu o palma peste fata, poti fi sigur ca ai suparat-o.

| Emilian65 a răspuns:

Daca palma este tare si o doare, se supara. Dar daca este sub forma de alint, se bucura si mai vrea si alta palma.

| Clorox a răspuns:

Daca e kinky da-i, daca nu-i kinky iti da ea una pe fata de visezi doar palme la fund laughing

| peperonies a răspuns:

Eu i-am dat iubitei tale si nu s-a suparat.

| WolfgangKreutzfeldt a răspuns:

Gest de om slab...

| kandaraki a răspuns:

Nu, primesti un pumn in fata si atata tot.
daca o faci in public nu e frumos, daca e acasa si nu va vad nimeni, atunci e ok

| Kathrinex a răspuns:

Dacă ești cu mai multe persoane, te alegi 95% cu o palmă. Dacă ești doar cu ea, ai 50% șanse.