| anonim_4396 a întrebat:

Daca ii tragi limbi unei fete,pare prea banal sa ii zici oral și îți spune, ah ce bine o faci, nu vi se pare că e vrajeala, adică toată lumea știe să facă chestii cu limba. Ar trebui să mă opresc din treabă și să îi zic, taci mincinoaso?

22 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

În niciun caz să nu te oprești!

| LoveSleep a răspuns:

1. Vă dați seama cât se laudă ăsta în realitate dacă aici o face atât de mult? Cât minte, mai corect spus.
2. O fată nu se oprește să-ți zică chestii în timpul oralului, dacă îl faci bine.
3. Unul care zice că a face oral e o "chestie cu limba" sigur n-are idee unde se află clitorisul.
4. Ar trebui să te oprești din mințit, mai bine.

| anonim_4396 explică (pentru LoveSleep):

Asta? Ești tembel? Domnul acesta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu toti stiu. Unii pot da acolo pana maine ca nu fac minuni cu ea

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mare caracter sunt, in timp ce muncesc sunt atent și la întrebarea cu limbi

| Paul754880338 a răspuns:

Sunt unii care o fac cu pasiune, savurand placerea fetei si conexiunea realizata in acele momente unice. Sunt, de asemenea altii care o fac pentru palmares si laude. Cred insa ca mai mult decat cuvintele, tehnica sau exprimarea placerii in gesturi sau cuvinte valoreaza conexiunea realizata intre cei doi, care nu incepe si nu se termina acolo, sau asa ar trebui... Daca te gandesti la replica ta sau sa analizezi cuvintele ei in acel moment, se pare ca tocmai conexiunea dintre voi lasa de dorit in acel moment. Poate nu e momentul, nu e persoana potrivita sau lipseste ceva intre voi...

Răspuns utilizator avertizat
| Ely1234567 a răspuns:

Dacă a spus ce bine faci înseamnă că chiar ii place happy

| anonim_4396 explică (pentru Ely1234567):

Poate mintea

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce esti curios?

| Ely1234567 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu avea de ce sa minta

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Sa zicem că da, de ce sa nu fiu

| anonim_4396 explică (pentru Ely1234567):

Poate sunt bun la măcar un lucru pe pământul ăsta, lol

| Ely1234567 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate

| anonim_4396 explică (pentru Ely1234567):

Adică să fiu mințit

| Ely1234567 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca ești mințit poate chiar te pricepi la asta

| anonim_4396 explică (pentru Ely1234567):

Eram statut și poate am făcut ceva special

| Ely1234567 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ok tot ce se poatewinking

| anonim_4396 explică (pentru Ely1234567):

Stătusem toată ziua pe scaun

| Ely1234567 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci asa este happy

| BuBBlesykeSs a răspuns:

Nu toti stiu a da cum nici multe fete nu stiu a face oral unui baiatwinking

| anonim_4396 explică (pentru BuBBlesykeSs):

Tu știi?