| Ionuț1234src a întrebat:

Dacă îmi decalotez penisul până sub cap dar nu pot până la final am fimoza?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz penisul tau NU este afectat de fimoza. Probabil nu este inca suficient de larg diametrul deschiderii preputiului. Daca vei face tot mai multe decalotari, incet incet se va largi diametrul dechiderii si astfel preputiul va putea fi tras catre baza penisului din ce in ce mai mult. Succes. Multa sanatate!

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da! Asta este fimoza: Imposibilitatea de a decalota complet penisul, cand este in erectie.

| mihai69 a răspuns:

La care final? Nu e destul că oți să-l „belești" cum se cuvine, până la baza glandului?
Și nu, fimoză sigur nu ai.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu, doar nu poti sa faci asta inca. Cu timpul probabil o sa poti.