| Boss2020372 a întrebat:

Dacă îmi place de o fata cu care m-am certat si o plac foarte mult (i-am dat block pentru ca e cam nesimțită) dar o iubesc sa-i dau unblock sau sa caut alta fata?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Păi dacă e nesimtitță ce vrei? s-o educi tu?

| alexalx1234 a răspuns:

Fa ceva pe ea. Asa sunt mai toate. Pline de fite si nesimtite

| AdrianVoicu a răspuns:

Poate ar fi cazul sa găsești alta, sau o lași un timp poate ii trece

| Anonima163333 a răspuns:

Daca este nesimtita, las-o in pace.Gaseste-ti alta.

| Anonymous4433 a răspuns:

Ea a fost nesimtita, dar oare tu ai respectat toate normele de politete?

| Anonymous4433 a răspuns:

Cica o iubesti, pai ma, daca o iubesti. de ce ai vrea sa-ti cauti alta, ca eu nu inteleg? Wtf laughing)

| ZEwLupu a răspuns:

Mai ai timp sa iti gasesti adevarata iubire, pana atunci o laba la timpul ei face cat o mie de femei.

| sarah103 a răspuns:

Clar. Găsește-ți alta.
Dacă e nesimțita, e momentul sa treci peste.