| davidescu88 a întrebat:

Daca imi place o fata si ea ma place cand sunt haios ce faza tare sa fac de genu,, sa vin la ea si sa-i zic ca am fost in toata lumea sa caut cea mai frumoasa fata din lume si am ajuns aici" ceva de genu plss

Răspuns Câştigător
| aaadddyyy a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai frumos daca nu ai luao cu replici de genul asta va crede ca o iei la misto mai bine o scoti la un film intr-un parc de distractii fa-o sa ii fie frica de ceva si apoi ia-o in brate si protejeaz-o ii furi un sarut nu stiu dar nu va merge cu fraze luate de pe netlaughing

4 răspunsuri:
| Silviu591 a răspuns:

E o replica de cocalar.

| k_7073 a răspuns:

Nu-ti recomand sa te bagi acolo daca nu stapanesti arta
e foarte posibil sa se simta ofensata daca nu te scoate papagalul in caz de dai gresi

| AlexiiaAle a răspuns:

Doamne! daca o iei cu replici de-astea esti praf... uita replicile astea tampite de agatwinking