| Laurentiu_Pop_1996_kc1s a întrebat:

Daca isi atinge penisul si dupa imi baga degetul in vagin pot sa raman insarcinata?

13 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce are pe degete, cand iti isi baga degetele in vaginul tau!

| Violleta2022 a răspuns:

Tu esti fata sau baiat?
Dupa nickname esti baiat...dar de ce intrebi "daca poti sa ramai insarcinata?"

| corbulalbrosu a răspuns:

Sperma poate fi introdusa in vagin si prin masturbare nu doar prin sex. Insa pentru a se putea forma o sarcina, femeia trebuie sa fie in mod obligatoriu in perioada fertila a ciclului menstrual. In concluzie rezulta ca DA, exista posibilitatea de a ramane insarcinata si fara a intretine sex intravaginal. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

Dacă Laurențiu are vagin, e în perioada fertilă și penisul are spermă pe el, atunci da, Laurențiu poate să rămână gravidă.

| Emilian65 a răspuns:

Daca pe penis nu este sperma, nu poti ramane gravida.

| deeeaqq a răspuns:

Da Laur, rămâi însărcinată...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca nu. Si daca ar avea spera pe deget nu ar reusi sa ajunga acolo unde trebuie happy

| kandaraki a răspuns:

Da, iar daca isi mai atinge si urechea pana ce isi baga degetul in vaginul tau, atunci ramai insarcinata cu tripleti

| Porcusorul a răspuns:

Presupunand ca penisul nu era plin cu lichid seminal, nu, nu poti ramane insarcinata, Laurentiu!

| Aslam a răspuns:

Da, Laurentiu. Daca iti baga degetul in vagin vei ramane însărcinată. Sunt singur ca intrebarea asta va ajunge in clipurile lui Zappy TV. rolling on the floor)

| Denisa_Alexandra_2001 a răspuns:

Da, facand matanii. Frate tu te-auzi?

| MattyAjuta a răspuns:

Depinde ce are pe penis... Adica daca penisul lui era plin de ciocolata se poate sa ramai insarcinata cu o milka... Am auzit ca cicolata care o sa iasa din tine o sa fie foarte gustoasa.

| BiancaMatcu a răspuns:

Nu poți rămâne însărcinată, stai liniștită...