| Radandam a întrebat:

Daca iti face o fata sex oral si sa zicem ca are o boala BTS, am inteles ca sunt sanse de 9% sa iei si tu acea boala prin acest sex oral.Ma intrebam daca iti face o dată,de doua ori si nu iei boala, ajugand sa iti faca asta mereu, sansele de 9 % cresc? Sau daca nu iei de primele dăți, nu o sa mai iei oricand ti-ar face la urma? Chiar sunt nelamurit in privinta asta.Va multumesc!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca fata are o boala cu transmitere sexuala, prin sex orala, anal Vezi ca nu ai observat bine, sansele sunt de 99%, nu 9%

| Andreeush a răspuns:

Poți să iei și tu acea boală.

| alina2k18 a răspuns:

Inseamna ca ai un sistem imunitar foarte puternic sau boala pe care o are partenera nu se transmite prin sex oral.

| Dandinelle a răspuns:

Iti pot spune cum merg procentele.
9% ar fi 9 dati din 100 se poate intampla. ca nu s-a intamplat nu se recalculeaza de la 0, exista sanse, chit ca minime, voi aveti grija de igiena si sanatatea corporala.

Răspuns utilizator avertizat