| theboyinlove a întrebat:

Dacă iubita mi-a spus ca sunt cam timid cu ea in gesturi și ca sa fiu mai tupeist la ce s-a referit? Credeți ca vrea sa o ating mai mult gen la fund sau asa?

4 răspunsuri:
| Spartacus12345 a răspuns:

Vrea sa faceti sex! Sa o atingi peste tot, sa ii spui in moduri perverse cat e de sexy etc

| theboyinlove explică:

Cum sa ii vorbesc pervers îmi poți da te rog niște exemple? Fizic sunt apropiat de ea da nu prea i-am pus mâna pe cur sau asa. Data viitoare când ne vedem crezi ca ar trebui sa ii pun mâna pe cur sau asa?

| theboyinlove explică:

Cum pot sa ii propun ceva sexual?

| theboyinlove explică:

In curând merg cu ea la piscina. Ce gesturi as putea face acolo, din astea mai perverse cum spui tu?