| Marianaaa69 a întrebat:

Dacă iubitul tău Îți face oral, te iubește? Îi Ofer sex oral doar fetei la care ti cu adevărat? (Mi-a facut el primul și a spus ca dacă nu vreau eu nu trebuie sa îi fac lui, sa nu regret )

25 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

De când penetrarea are legătură cu iubirea? Cine ştie pe unde a umblat gura lui şi te abureşte pe tine cu "dragostea adevărată" de parcă este fratele lui Eminescu.

| Marianaaa69 explică (pentru FemeiaPisică):

Tu crezi ca toți bărbații sunt dispuși sa facă sex oral?

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Marianaaa69):

Mă, fată. Ai abia 13 ani şi deja ai făcut/ți-a făcut sex oral. Mă întrebi pe mine dacă cred că toți bărbații sunt la fel? Sunt mai mare ca tine. Nu are rost să îți explic cum stă cu dragostea şi sexul.
Ăla nu este bărbat, încă este un băiat minor. Bărbat este când facturile de la curent îi vin pe numele lui, nu a lu' maică-sa.
Apropo, mama ta este de acord cu relația dintre voi? Sincer, eu te-aş bate până ai ajunge în spital.

| kandaraki a răspuns (pentru FemeiaPisică):

De acord cu tine Blue

| Marianaaa69 explică (pentru FemeiaPisică):

Mama nu știe de relația noastră

| RAY a răspuns:

Faza cu iubirea eu unu nu cred in asa ceva dar in fine, orice barbat sta cu o femeie in scop sexual asa suntem programati genetic, eu nu cred in iubire, barbati stau pentru sex iar femeile pentru ceea ce poseda material acel barbat

| Marianaaa69 explică (pentru RAY):

Nu e adevărat, unele persoane chiar se iubesc și exista chimie intre ele, chestia cu sexul e bonus + ca menține relația fiindcă avem nevoie dar e mai plăcut cu persoana iubită.

| RAY a răspuns (pentru Marianaaa69):

Fiecare fata spune asta, stiu asta

| Violleta2022 a răspuns:

Sexul oral se ofera si primeste de comun acord si bieninteles in uram unei igieni locale foarte riguroase.
Nu trebuie neaparat sa iubesti pe cineva ca sa-i oferi sex oral, se poate face si cand mergi la prostituate/ sau gigolo sau daca esti intr-o relatie si partnerul vrea sa-ti ofere.

| mihai69 a răspuns:

Înseamnă doar că îi face plăcere să ofere plăcere. Evident, nu o va face cuiva pe care n-o poate suferi, dar de aici până la iubire e cale lungă.

| Marianaaa69 explică (pentru mihai69):

Chestia e ca suntem îmorena de 8 luni....nu contează?

| mihai69 a răspuns (pentru Marianaaa69):

Cum ziceam - contează și nu prea. Nu faptul că ți-a oferit plăcere e o dovadă că te iubește. Alte „detalii" fac diferența dintre interes (mai clar - o relație bazată exclusiv pe sex) și pasiune (dragoste).
Indiferent și de durata relației, și de prestațiile din intimitate. Acestea pot fi, eventual, doar argumente circumstanțiale.

| Marianaaa69 explică (pentru mihai69):

După tine ce dovada îmi denota ca mă iubește dacă nu sexul oral?

| mihai69 a răspuns (pentru Marianaaa69):

Faptul că vine la întâlniri cu un buchet de flori e o dovadă mult mai bună. Dacă o face...
Sexul este totuși sex și plăcerea plăcere. Nu e nevoie de multă dragoste ca să faci asta.

| Marianaaa69 explică (pentru mihai69):

Ai dreptate, nu ar trebui sa le amestec!

| kandaraki a răspuns:

Desigur, daca iti face oral, automat inseamna ca te iubeste, mai ales daca ti-a zis ca nu e nevoie sa ii faci si tu, ce frumos a sunat, asa-i?
si tu l-ai crezut si i-ai cedat, el te-a avut si te va avea de cate ori va dori!

| Marianaaa69 explică (pentru kandaraki):

De ce crezi ca mă va avea de câte ori vrea? Crezi ca după ce mi-a facut oral sunt nebună după el încât sa mă culc de câte ori vrea el?

| kandaraki a răspuns (pentru Marianaaa69):

Daaaaaaaaaa, fiindca te-a amagit cu cuvintele ca el iti face oral, dar tu lui nu, astfel te vei darui lui de fiecare data cand va dori el

| grubyyy a răspuns:

Stai linistita poate sa iti faca si fara sa te iubeasca de unde ideea aia ca iti face sex oral daca te iubeste poate vreau sa te faca sa te simti bine deci stai linistita happy

| Marianaaa69 explică (pentru grubyyy):

Serios? un barbat face sex oral așa, aiurea?

| grubyyy a răspuns (pentru Marianaaa69):

Ce ti se pare asa wow? de ce zici ca aiurea daca ii place zburatoarea. o manca nu inseamna ca te iubeste..barbati vad alt fel treaba asta la barbati e mai mult fizic decat emotional

| corbulalbrosu a răspuns (pentru Marianaaa69):

Exact. Practica cunilitia fiindca simte o placere deosebita/aparte in momentul in care molfaie si linge clitorisul si zona dintre labiile mici. De regula in momentul practicarii cunilitiei se excita in mod deosebit ceea ce ii provoaca placerea necesara si de multe ori suficienta pentru a ajunge sa ejaculeze. big grin

| Staind a răspuns (pentru Marianaaa69):

Nu inseamna nimic daca iti face.

| Marianaaa69 explică (pentru Staind):

Faci la. oricine? Nu trebuie sa simți ceva pentru a ajunge ca băiat sa faci oral?

| JustStitch a răspuns (pentru Marianaaa69):

Face din curiozitate sau doar pentru a-ți produce ție placere