| calupaianjen_6541 a întrebat:

Daca l-am visat aseara pe baiatul care l-am placut acum multi ani ( in vis ne tineam de mana, ne plimbam, ne pupam) este posibil ca el sa se fi gandit in noaptea aceea la mine? Amandoi ne placeam dar n-am reusit sa fim impreuna.

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Pot sa rad?laughing

eluveitie
| eluveitie a răspuns:

Înseamnă că te'ai gândit tu prea mult la el şi din această cauză l'ai visat

| Alina_9354 a răspuns:

Visul e doar un vis...si eu l-am visat pe Brad Pitt, asta inseamna ca se gandea la mine? Stii ca sunt dictionare de interpretat vise, eu sincer nu prea cred in ele, visul se datoreaza unor framantari, unor dorinte puternice si nu neaparat din ziua precedenta!

| liveincolors a răspuns:

Eu personal nu cred in interpretarea viselor. Probabil cauza visului este faptul ca iti doresti tu foarte mult sa fiti impreuna.happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer eu nu mai cred in visehappy. Eu sunt si crestina de felul meu si am auzit ca visele sunt trimise de cel rau.De cateva zile eu nu mai cred in vise.Asa ce rost ar mai avea Dumnezeu daca visele ne-ar prezenta viitorul etchappy. Si ca raspuns la intrebare tathinking pai presupun ca te gandesti prea mult la el sau in inima ta el mai are un mic loc si de aceea l-ai visat.Asa mi s-a intamplat si mie acum cativa ani.Eram cu un baiat, era colegul meu si s-a mutat de la scoala si dupa 1 saptamana am visat ca s-a intors etc si mai multehappy. Inca il iubesti, poate nu iti dai u seama dar inima ta dahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca te va visa si el...scuze

| Aammy a răspuns:

Posibil!happy In unele carti de vise asa scrie laughing Ma interesat si pe mine candva... Dar pot fi chiar niste aberatii!happy