| iulicab a întrebat:

Daca lichidul preejaculator de pe degete a ajuns in vagin pot fi însărcinată? Nu a fost băgat penisul! Decât degetele atinse din greșeală de lichid

Răspuns Câştigător
| ion326 a răspuns:

Devi puțin cam enervanta când pui aceleași întrebări încontinuu, dar nu, nu poți rămâne însărcinată

2 răspunsuri:
| CiprianZisSpartanu a răspuns:

Esti direct insarcinata

| Flaviutzi02 a răspuns:

Eu as tinde sa cred ca sunt sanse. Poate minime, dar cred ca da. Ce schimba daca intra penisul sau doar lichidul preejaculator? Nu sunt o experta, dar totusi. Am auzit ca gen poti sa ramai insarcinata si daca in timpul sexului anal se scurge lichid pe vagin.
De ce nu folositi prezervativ? Ar trebui sa folositi prezervativ tot timpul. Serios acum. Va jucati cu focul. Spermatozoizii inoata. Nu trebuie impinsi pentru a fecunda oul.