| TimpLiber a întrebat:

Daca luna asta nu mi-a venit ciclu. a`s putea sa incep viata sexuala.am 15 aniwinking. nu vrreau argumente."dc de acum?" de genul, va rog raspundeti`mi la intrebare!

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Trebuie doar sa stii ca o femeie cu menstruatii neregulate are risc crescut de sarcina. O data ce iti incepi viata sexuala, te vei duce la ginecolog si vei afla si cauza acestei dereglari (putand-o si trata). Nu uita de prezervativ.

GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Păi ce legătură are, viaţa sexuală poţi să ţi-o începi oricând dacă tu consideri că e ok, ciclu poate să-ţi vină şi după. Baftă!

| danco a răspuns:

Nu, esti dusa? clar o sa ramai cu buza umflata. chiar nu invatati nimic voi fetele de la una la alta?

| pitesti a răspuns:

Nu stiu daca poti sa iti incepi viata sexuala... distrugere placuta laughing pentru ca eu sunt de parere ca o sa distrugi ceva ce nu vei mai primi niciodata happy

| tinka a răspuns:

Uuuuu

'((

mdaaa!

15 ani?

( si eu am 15, da nici prin cap sa-mi treaca asta)

mi-a placut xD'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu mamica ta, ai vorbit despre asta?

| TheLord a răspuns:

Omfg de la 15 ani? eu zic sa mai astepti.nici macar nu stii ce este aia ''penis'' si tu vrei sa iti incepi viata sexuala? sa fim seriosi.