| anonim_4396 a întrebat:

Daca m`a dezvirginat prietenul si nu ne-am protejat...si daca nu a ejaculat in mine... pot ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
| LenaCresida a răspuns:

Exista o posibilitate minima. va propun sa va protejatsi data viitoare si, acum, sa intrebati un specialit!

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Riscul este de cam 30% (e mare fiindca erai virgina).

| Crisu a răspuns:

Da. Poate nu a ejaculat, dar poate s-a prelins foarte putin. Foloseste prezervati ca nu musca!

| BlueHusky a răspuns:

Da, intr-o oarecare masura (foarte mica ce e drept) se poate.

| Sonny a răspuns:

Ce ma distreaza la "tineri" astia, frate, se pun sa faca un lucru, dar nu au nici cea mai mica curiozitate de a se informa inainte de a se apuca de ceva ( sex*), tot ma intreb frate, cu ce ganditii? cu apendicele?
O generatie pierduta, deja...

| SunnyMidnight a răspuns:

Si daca foloseai prezervativul era ceva?

| ElevatorStricat a răspuns:

Da.pentru ca si lichidul preejeaculator poate contine spermatozoizi dar fa-ti un test de sarcinawinking

| H4cK3r a răspuns:

Folositi ma prezervativ, copii dementi.

| puby a răspuns:

Nup