| anonim_4396 a întrebat:

Dacă m.am masturbat in baie cu stanga si o sarit putina sperma pe partea de sus a aratatorului de la dreapta NU PE VARF si am luat hartia igienica folosind varful aratatorului si al mijlociului pe care le.am bagat in cotoru de la sul si am atins cu cel mare hartia pe care am folosit.o si dupa m.am spalat pe maini cu sapun si m.am sters cu alta bucata de hartie nu am lasat sperma sau umezeala pe hartie dupa cateva minute a intrat mama si a urinat si s-a sters cu alta bucata din hartie tot din acelasi sul e posibil sa se intample ceva?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu, cu hartia nu-i posibila, dar cu degetul ala murdar, cu siguranta lasi tastatura de la jocuri, insarcinata. laughing

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Insa numai/doar in mintea ta de copil lipsit chiar si de cele mai elementare cunostinte privind procreerea. rolling on the floor

| Emilian65 a răspuns:

Nu este posibil ca mama ta sa ramana gravida si sa-ti faca un fratior/surioara tembel/a ca tine.

| MarcelGaymer a răspuns (pentru Emilian65):

Ba da toti sunteti ma tari prin chat si internet ma da in realitate e vai de voi eu nu te-am jignit n.o face nici tu

Răspuns utilizator avertizat
| cristiww a răspuns:

O multime de intrebari despre laba pe aici...