| Ionut0988764 a întrebat:

Daca mă abțin din masturbare... timp de o luna si dupa aia sa răresc această activitate voi avea de castigat? Ce se intampla cu corpul meu? Voi avea rezultate mai bune la masa musculara tinand cont ca am un antrenament? Sunt baiat

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

,, Daca mă apțin din masturbare... timp de o luna si dupa aia sa răresc această activitate voi avea de castigat?''
Raspuns : NU,
,, Ce se intampla cu corpul meu? ''
Raspuns : Nimic deosebit sau ceva ce merita sa fie comentat.
,, Voi avea rezultate mai bune la masa musculara tinand cont ca am un antrenament? ''
Raspuns : In niciun caz. Intre cele 2 activitati amintite NU exista nicio legatura
Sanatate!

4 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

1. nu
2. nimic;
3. nu.

| Emilian65 a răspuns:

Da, vei avea de castigat din toate punctele de vedere.

| Ionut0988764 explică:

Sunt la sala de 3 ani draga mea. Nu ai inteles intrebarea plus ca nu esti pe subiect!

| Ionut0988764 explică:

Ai fost pe langa subiect! Nu ai raspuns la ce ti am cerut! Voi femeile asa sunteti, daca vezi ca nu ai dreptate trebuie sa gasesti ceva doar in castigul vostru.