| Roxana19aa a întrebat:

Daca ma dizvirginez ma opresc din dezvoltarea? PS: fara înjurături, jigniri. Este doar o întrebare!

13 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Daca iti pierzi virginitatea cand esti inca in crestere, "computerul tau de bord" va intelege ca ai ajuns la maturitatea sexuala si vei creste mai mult in "latime" si mai putin in inaltime, decat iti erai programata initial.winking

| darrio2007 a răspuns:

Mama ta este dezvoltată/matură? Nici ea nu mai este virgină. Te rog sa nu o iei ca pe o jignire. Te-a nascut pe tine.

| Parmalat a răspuns:

Nu. Daca simti atractie sexuala fata de un baiat, inseamna ca organismul tau a ajuns la momentul la care poate (si chiar are nevoie) sa intretina relatii sexuale.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu, dimpotriva, te dezvolti mai repede, cresc sanii, burtica...

| corbulalbrosu a răspuns:

Nu exista nici-o legatura sau interdependenta intre procesul de crestere/dezvoltare a organismului si activitatea sexuala. Ba din contra, s-ar putea chiar sa te ajute la dezvoltare, fiindca sexul poate fi considerat/asociat ca fiind o......activitate "sportiva" benefica. big grin

| BlackRose03 a răspuns:

C.urva

| Roxana19aa explică (pentru BlackRose03):

Adică? Deci chiar nu înțeleg de ce comentezi dacă ai de gând sa faci misto sau sa vorbești in bătaie de joc. Nu ne cunoaște ( nu ma Cunoști ) asa ca : Sa ne cunoaștem lungul nasului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ce legatura are ca-ti rupi **** cu dezvoltarea ta?

| OanaDs a răspuns:

Sa te opresti din dezvoltare? nicidecum draga meahappy din contra ...este posibil sa te dezvolti mai "mult" in diferite zone. fund sani solduri!

| AsaMaCheama a răspuns:

Mama e virgina!

| Roxana19aa explică (pentru AsaMaCheama):

Si ce-mi spui mie?
Dezvirgineaz-o tu, înțelegi

| Mihai_Andrei_Neagu_1995 a răspuns:

Te dezvolti mai repede nu te opresti din dezvoltare plus ca daca vrei te ajut eu cu asta daca esti majora

| kawaiipotatobro a răspuns:

Bineinteles.