| Ionita99 a întrebat:

Daca ma excita matematica is masochist sau bolnav mental? Dumneavoastra ati intalnit acest fetish? Ajutor

Răspuns Câştigător
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Esti profesorlaughing

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cum te excita? Iti pui cartea intre picioare, sau iti pui penisul intre copertile cartii?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseamnă că te excită matematica? Poți fi mai explicit? Cum pote fi o excitare un fetiș?

| Ionita99 explică (pentru sadrian46):

Mi se ridica cand rezolv ecuatii.

| sadrian46 a răspuns (pentru Ionita99):

Ceea ce spui dta este ceva rar.
Explicația ar putea fi următoarea.
Am auzit de un geniu matematic din acela care înmulțește fără greș 2 numere de 7 cifre între ele din minte cu viteza unui PC. S-a analizat creierul lui în timp ce făcea aceste calcule. S-a observat că creierul lui folosea niște zone, arii motorii, pe care alții le folosesc pentru mișcare. să rezolve înmulțirea respectivă. Exxitația sexuală este coordonată și ea de o anumită zonă din creier, comanda se dă acolo sus. Se poate că cele două zone la dta să fie cuplate cumva între ele, conexiunile dintre neuroni în creier sunt la ordine mari, cu foarte multe zerouri.

| Andreeush a răspuns:

În ce fel te excită?
Atunci când rezolvi problemele? laughing

| Dismally a răspuns:

Nu esti masochist nici bolnav mental, ai doar niste gusturi mai dubioase. Adica filozofia, biologia, mai intelegeam, dar matematica? big grin

| Crackman a răspuns:

Gusturile nu se discuta. Fetish cu profa batrana pe capu tau.

| Rhea44 a răspuns:

Daca nu esti profesor Asunción nu inteleg de ce

| Jeonghyeo a răspuns:

Stai sa vezi ce o sa ti se scoale la polinomul meu de interpolare :*

| Toteu78 a răspuns:

Pe mine mă excita youporn. Da ma rog, gusturile nu se discuta...

| CosminAka123 a răspuns:

Probabil fantezii cu vreun profesor ceva sau vreo colega buna la matematica.