| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma masturbez imi creste penisul?

Răspuns Câştigător
| bObby123 a răspuns:

Nu iti Creste frate deloc laughing ca daca ar fi asa unii obsedati ar avea o scula de nu ar incapea in pantaloni rolling on the floor

8 răspunsuri:
| alexH a răspuns:

Se face de vreo 49 de cm prietene. N-ai auzit de Terente?

| Neinteresantul a răspuns:

Nu, iti creste nasul.

| Spartanul07 a răspuns:

Nu are legatura niuci cu crescutu nici cu scazutu

| braga a răspuns:

Da! Se face lung..foarte lung...asa de lung incat te poti spala cu el pe spate!

| liliacALB a răspuns:

Da, de fiecare data, dar revine inapoi in scurt timp dupa. Cred ca ai obserbat asta si tu, fara sa iti mai spunem noiwinking Mai omule, daca ar fi asa cum spui tu, atunci barbatii ar avea in cativa ani "echipamente" pana la pamant sau pana la cer, depinde. laughing

| RazvanSmile a răspuns (pentru liliacALB):

Ma refer ca daca e definiv(in cm)

| StefanXy a răspuns:

Nu creste din laba.Penisul creste de la sine, inaiteaza odata cu varsta iar de la 40-50 ani scade, devii ipotent nu mai ti se scoala.

| Floppy92 a răspuns:

Iti creste antebratul nu penisul laughing