| Andrei1859 a întrebat:

Daca ma masturbez înseamnă ca sunt gay?

Răspuns Câştigător
| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu, multi baieti si fete se masturbeaza, iar asta nu inseamna ca sunt pe invers.

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Masturbarea reprezinta o activitate practicata de foarte multa lume, de ambele sexe si de toate varstele, de cand e lumea si pamantul asa cum reiese din manuscrise vechi sau din studiile si cercetarile atat stiintifice cat si cele medicale. Potrivit studiiilor publicate, oamenii se autosatisfac din pura placer fiindca masturbarea este efectuata cu scopul de a avea orgasm. ceea ce determina organismul sa produca si sa elibereze o serie de mai multi hormoni, printre care sunt endorfina, dopamina si oxitocina, adica asa numitii hormoni ai dragostei, fericirii sau bunei dispozitii. Din acest motiv te masturbezi atat tu cat si cel care este gay, femeia lesbiana si chiar si misandrele. Sanatate!

| doctorandus a răspuns:

Daca masturbarea te facea gay, ar insemna ca 95% din barbati sa fie gay.

| Donsavas a răspuns:

Homosexual esti DOAR cand ajungi si devine un obicei pentru tine sa ai contacte sexuale cu barbati!

| aumih16 a răspuns:

Nu stai linistit! acum depinde si de visurile erotice care le ai! in somn poti visa femei fete baieti sau chiar barbati! sau daca esti masculin te poti visa de sex feminin!

| AlexSalling a răspuns:

LOL ca nu.

| AlexSalling a răspuns:

Normal ca nu.

Răspuns utilizator avertizat