| alledede a întrebat:

Daca ma masturbez si nu vreau sa ma mai opresc..cateodata ..inseamna ca simt nevoia de sex?

7 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Pai, de la bun inceput, daca faci asta inseamna ca simti nevoia...

| Different69 a răspuns:

Logic. Asa dupa tine ce crezi ca inseamna?

| Alishia a răspuns:

Daca te masturbezi inseamna ca simti nevoia de sex, cand nu te opresti inseamna ca iti vine sa-ti dai drumu

| SAmirbOSsss a răspuns:

Da

| WhisperSsS a răspuns:

rolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor)rolling on the floor)...Lolll! Ce raspuns... GG frate rolling on the floor!

| UTB a răspuns:

Salut! pai ma invata sa iubestiwinking asa si da simti nevoialaughing gaseste ti si tu o fata ceva

| Whatever123 a răspuns:

Eu zic ca simti nevoia sa mananci. Fugi repede la frigider