| anais13 a întrebat:

Dacă mi-a venit menstruația in aceeași data ca luna trecută, cu dureri menstruale, mai sunt șanse sa fiu gravida? Care e diferența între sângerările din sarcina și cele menstruale?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

In acest caz cel mai probabil/aproape sigur, este vorba de pornirea sangerarii menstruale autentice si in proportie de peste 99% NU poate exista o sarcina instalata in uter. NU EXISTA sangerare ''de sarcina'', probabil ca te referi la sangerarea de nidatie, insa aceasta se produce cu 4-5 zile mai devreme si fara sa apara dureri premenstruale. Multa sanatate!

1 răspuns:
| Cristiiiiiiiina a răspuns:

Nu este nici o sansa, mai ales daca ai dureri.