|

Daca mi-am cerut iertare cuiva si nu a vrut sa ma ierte, apoi eu i-am zis ca e o proasta, inseamna ca nu eram sincer in scuze?

26 Raportează Evaluează
26 răspunsuri:
| a răspuns:

Ai gresit cand ai injurat-o deci nu ai procedat corect

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns:

înseamnă că ești un nesimțit și foarte bine a făcut că n-a mai vrut să vorbească cu unu ca tine. Păi tu dacă se desparte una de tine începi s-o înjuri de morți? ai de capu meu ce oameni.

| explică (pentru Adry05):

Pot spune ca tu esti toba de prostie, de morti poate te injuri tu cu proxenetul tau. Eu nu procedez asa

| a răspuns (pentru Filiphu):

Oameni ca tine ar trebui încuiați într-o cameră fără ferestre că habar n-aveți să vă comportați decent într-o societate.

Mi-am dat seama ca daca te hazardezi sa jignesti persoane pe care nu le cunosti, esti o terminata. Si in afara de compasiune, nu iti pot oferi altceva. Continua sa bati campii cat vrei.

Nu impresionezi pe nimeni cu texte luate de pe google images, go home frustrated looser. Hai nu-mi mai pierde timpul, trebuia să miros frustrarea ta de la un km, nu știu cum mi-a scăpat. De la prea multe refuzuri de la fete faci așa?

Esti prea nasoala din toate punctele de vedere. Bietii parintii tai cred ca se rusineaza cu tine

Așa nasolă cum zici tu uite eu am iubit de un an și băieți după mine în timp ce pe tine te ignoră toate cu prima ocazie laughing)) Oare cine e nasol în situația asta?

Cata mu1e am dat eu, nu aveti tu si maica.ta dinti in gura. Scuteste-ma ca mirosi a balega de la o posta

rolling on the floor)))) păcat că n-am stat în viața mea la țară, scutește-mă cu replicile astea obosite de 2000, mai bine nu zici nimic decât să te faci de râs cu penibilități că cică m-ai mirosi tu pe mine prin ecran laughing) Te simti pe tine dragule, nu pe mine. că ai dat m**e ălora care fac asta pe 10 lei nu se pune, dar bine tu probabil te bucuri și de alea.

Te rog, nu te mai chinui sa ma impresionezi. Puti a balega si nu ma cobor sa discut cu tine. Vorbeste cu neamul tau sau cu cine umbli tu, ca aia-s ca tine. Vezi-ti lungul nasului

rolling on the floor) zice ăla cu replici din statusuri din 2000 și proverbe de la moși și babe. copile, ești prea prost, sincer. Ar trebui să-ți pună ăștia poza lângă definiția prostiei în dex.
cu cine umblu eu? păi nu cu ratați ca tine în orice caz laughing)

Hai frate nu intelegi ca esti inferioara, expirato, ce te tot lungesti atat, nu esti buna nici sa imi lingi mucii de la nas

rolling on the floor) când îmi spune ultima scursură a societății că-i sunt inferioară chiar nu pot face altceva decât să râd, sincer. PResimt că nici un bac n-ai fost în stare să iei și vii și comentezi la mine. Și oo, ai schimbat replicile, se vede că din tărtăcuța aia goală a venit ultima replică, un om cu un număr decent de neuroni nu putea scoate așa ceva rolling on the floor)

Ok boschete. Ceao

| a răspuns:

Clar.

| a răspuns:

Nu a fost frumos să îi spui că e proastă, depinde cu ce ai greșit.
Poate era nevoie să îi lași un timp să uite, în loc să reacționezi așa.

| explică (pentru Andreeush):

N-am stiut ca TPU e site de aruncat cu pietre, nu ma refer la tine, am gresit in egala masura, eu i-am zis ca o iert si ea ca nu, cu alte ocazii eu am iertat-o mereu si poate de acolo a rezultat exprimarea mea nu prea senzuala

| a răspuns:

Pai e o proasta happy

| a răspuns:

Sa fie sanatoasa, daca nu vrea sa te ierte. treci peste.

| a răspuns:

"Iertarea" trebuie sa ti-o acorzi tu insuti, depasind problemele care te apasa

| a răspuns:

Si motivul care a fost? Niste usoare scuze nu se accepta din moment ce motivul e unul bun intemeiat.

| explică (pentru Lorennn):

I-am zis, eu sunt persoana mai inteligenta si cedez primul asa ca te iert, tu ma ierti? nu. Pai daca esti proasta. Si asta a fost

| a răspuns:

@Adry05
Baiatul ala Filiphu i-a spus doar ca e proasta nu a injurat-o de morti, nu stiu de unde ai scos-o pe asta.
Si dupa cum te "exprimi" ai un caracter infect, mi-e mila de iubitul tau.

| explică (pentru IAR):

Las-o, ca mai mult ca sigur are pensie de handicap

| a răspuns:

Nu