| anonim_4396 a întrebat:

Dacă mi-am prins soțul cu care sunt măritată de nici un an ca navighează pe internet sexchat(porno) iar cu mine se culca foarte rar, cum sa procedez? Adevarul e ca nu e prima oară, l-am mai prins ca și-a făcut profil de Facebook și se uita la fete străine. Mi s-a jurat ca nu a scris nici uneia și ca nu ma schimba dar singura realizez ca nu e curat nimic aici. Întrebarea e cum sa procedez?

Răspuns Câştigător
| romeo78 a răspuns:

Problema este destul de gravă! Dacă într-adevăr face aceste lucruri, după ce v-ați căsătorit, sigur le făcea de mult timp! Dar, până s-a văzut cu hârtia în mână s-a abținut. Există cabinete de planificare familială, unde încercați să mergeți împreună. Dacă nu aveți copil împreună și vedeți că nu se îndreaptă, înregistrați-l pe ascuns, apoi cereți divorțul! Nu credeți că se va îndrepta vreodată!

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur esti "sotie" Mie imi pare ca ai 15 ani?

| DanyDav a răspuns:

Mai bine te-ai intreba de ce ar face asta, ori esti prea urata pentru el ori nu i place cum o faci, nu-l atragi!

| Plato a răspuns (pentru DanyDav):

Daca e prea urata de ce a luat-o de nevasta?

| Plato a răspuns:

Mai, fetito, de eram in locul tau, zbura in secunda 2. Tu mai stai cu el, deci...

Dpmdv e de neiertat.

| romeo78 a răspuns (pentru DanyDav):

Ori tu ești un nesimțit! Cum poți scrie așa ceva? Nu ai cei 7 ani de acasă și nici bunele maniere!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru Plato):

A luat-o de nevasta pentru ca e la fel ca el. Sepotrivesc.
Adicã serios acum, iti lasi laptop-ul activ sa-ti vada nevasta. Nu ea te verifica prin istoric.

| mihai69 a răspuns:

Când vezi că se uită la fete, deschizi și tu tableta și te uiți după bărbați. Simplu.

| DanyDav a răspuns (pentru Plato):

Poate e materialist, o fi avand bani fata!

| sofisis a răspuns:

Majoritatea barbatilor se uita la pornache. Problema e ca nu se culca cu tine si prefera sa se masturbeze in loc sa faca sex cu tine. Aici trebuie sa intrebi de ce. Ce nu il satisface? Initiaza tu mai des daca el nu o face sau nu il mai refuza daca il refuzi.

| HadesSs a răspuns:

Se pare ca nu il ''muncesti'' de ajuns, daca ai sari pe el din senin si i-ai face un oral nu cred ca ar mai avea nevoie de sexchat, zici si eu laughing

| GirlOnline81 a răspuns:

" cu care sunt măritată de nici un an..."

Inteleg ca sunteti destul de tineri. El a mai avut relații înainte de tine? Dacă nu, s-ar putea ca el sa sufere din cauza neîmplinirii fanteziilor lui sexuale - e doar o ipoteza. Dacă este corecta, se poate remedia.

| Andreeush a răspuns:

Nu cred că s-ar schimba, mai bine ai pune punct.

| CristianBaciu a răspuns:

Fa viata in cuplu mai incitanta pentru el. Gasesti to felul de chestii pe net, gen: www.aventurierotice.ro

| Adry05 a răspuns:

S-a plictisit de viata voastra sexuala, fa-i si tu ceva diferit, asteapta-l odata imbracata intr-o lenjerie sexy si joaca-te cu el in primul rand prin vorbe si gesturi, ori daca ii stii vreo fantezie pe care n-ati pus-o pana acum in practica, fa-i asta acum.

| minrest a răspuns:

La cabinetul de planificare familiala, unde v-a trimis ireponsabilul romeo78, al carui raspuns l-ati si premiat, se alege metoda potrivita de contraceptie pentru un cuplu, nicidecum nu se face consiliere maritala.
https://ro.wikipedia.org/wiki/Planificare_familial%C4%83. Vezi si https://www.planificaneprevazutul.ro/......amiliala/. Asa ca nu mergeti acolo cu sotul si cu problema dumneavoastra, ca obtineti efectul contrar.