| 123456 a întrebat:

Daca mi s-a oprit secretia vaginala nu inseamna ca trebuie sa-mi vina ciclu?
nu mai am de 4 zile de cand trebuia sa-mi vina ciclu. insa alta e problema ca m-am si culcat cu pr meu si a fost ne protejat insa el nu s-a terminat pentru ca n-am mai continuat pana la capat.
acum ce poate fi nici ciclu nici scretie ce e? eu stiu cand se opreste secretia trebuie sati vina ciclu nu?

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, secretia este mai abundenta premenstrual. OPrirea secretiei semnifica de obicei o infectie.

| katy1151 a răspuns:

Du-te si fa-ti un test de sarcinahappy

| Anonim007X a răspuns:

Ce-ar fi sa mergi la un ginecolog? Sau sa iti cumperi un test de sarcina, gasesti la farmacie