| Anonima635426892 a întrebat:

Daca niciodata nu imi trimite el primul mesaj, in viata reala nu ma baga in seama, poate doar se uita uneori la mine, si l-am vazut cu o alta fata, si mi-a zis ca a avut-o crush (deci acum nu o mai are)
Adica nu ca am vazut-o, ei merg impreuna spre casa, de la scoala, eu merg pe alt drum spre casa.
Uneori se tachineaza..chiar in fata mea.
El e fericit in prezenta ei.
Suntem impreuna de trei luni.
Deci el o iubeste pe ea..nu pe mine, nu?

Răspuns Câştigător
| Kingsley a răspuns:

O discutie cu el e mai sanatoasa decat sa vii sa ne intrebi pe noi.
Daca o sa refuze sa iti raspunda in legatura cu sentimentele pentru ea, atunci e cazul sa va despartiti.

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Îi face masaj? Ce varsta ai tu?