| anonim_4396 a întrebat:

Daca niste fete pe care nu le cunosc personal imi dau like-uri repetate pe insta/Facebook, ar insemna ca vor sa le bag in seama? E o metoda de flirt online asa?laughing
Sau doar dau like asa fara nicun motiv? happy

8 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da. Fix asta. Inseamna ca vor sa se bage in seama cu tine.

| alexalx1234 a răspuns (pentru DoarBogdan):

Vorbești serios?

| DoarBogdan a răspuns (pentru alexalx1234):

Pai da. Nu stiu cazul tau, dar asta inseamna in majoritatea cazurilor. Asa faceau majoritatea persoanelor pe care le cunosteam, din randul celot care "ies in cluburi". Apoi vorbesc, ies, poate sex, iar daca nu... aia e. Nimanui nu ii pasa si nu pune la suflet.

Dar exista si cazuri rare, in care vor doar sa faca misto.

| alexalx1234 a răspuns (pentru DoarBogdan):

E clar că la mine e ultima variantă. Toate fetele single din Constanța mi-au făcut asta...

| Sofer a răspuns:

Like uri nu înseamnă nimic. Depinde de fata dacă vrea sa îți răspundă sa vorbiți sa va cunoașteți.

| alexalx1234 a răspuns:

Nu înseamnă nimic. Așa îmi făcea și mie o fată până acum câteva zile când am băgat-o în seamă și brusc nu mi-a mai răspuns la mesaje (nici măcar seen, chiar dacă e pe net) și nici nu îmi mai reacționează la postări și poze.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Insemna*

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dau like ca sa le dai si tu inapoi