|

Dacă noi băieții/bărbații intenționăm să ne uităm la fundul fetelor/femeilor și să luăm cea mai atractivă parte, dar tot mă întreb dacă și ele se uită la fundul băieților/bărbaților?

25 Raportează Evaluează
25 răspunsuri:
| a răspuns:

Putine sunt care se uita la fundul barbatilor. Majoritatea se uita in fata.

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| explică (pentru darrio2007):

Gata ai spus tot laughing)))))

Răspunde Răspunde Raportează Evaluează
| a răspuns (pentru Denis6688):

Păi nu?

| explică (pentru darrio2007):

Da unele, unele se uită la fizic sau la suflet, la suflet cam putine se mai uită în ziua de astăzi

| a răspuns:

De ce s-ar uita? Ca sa vada... ce? thinking

| explică (pentru corbulalbrosu):

Păi nu știu văd că mulți băieți îi văd pe stradă că se uită mereu la fundul fetelor, dar pe fete nu le prea văd să se uite la fundul bărbaților

| a răspuns:

Fiecare se uita la ceea ce ii place si de ceste atras. Sunt si fete care se uita la fundulete frumoase de baieti, dar atractiile lor sunt altele.

| explică (pentru CodrutElian1990):

Care sunt atractiile lor?
Banii nu?happy

Nu numai banii, desi sunt pe primul loc! Dar ma refeream la corpul barbatului. Apropos, stii care este repartitia ideala a metalelor la barbat pentru a atrage femeile? Aur in buzunar, argint in par si otel in p...

Dacă n-ai avere n-ai nici femeie, hai că o și rimat, văd că nici mușchii nu le mai atrage

Eu ma uit la chipul lui, gen daca imi place fata lui si mai are si ochii albastrii. laughing baieti, nu toate suntem dupa banii... unele dorim sufletul, ca doar cu ala dormim in pat

| explică (pentru Eteda):

Păi tu ai zis că te uiți la fața lui prima dată, deci tot te interesează așa puțin acolo fizicul happy

Normal ca te uiti, pana sa cunosti sufletul, trebuie sa iti placa putin fizic

| explică (pentru Eteda):

Aa deci îi clar atunci voi rămâne virgin toată viață no doubt laughing))

Depinde. O fata a dat anunt: Caut un barbat cu masina bengoasa, cont gras in banca si scula mare. Dupa ce sunt respinsi cativa din cauza ultimei conditii, aude soneria de la intrare. Se uita pe vizor, nimic. Aaa, cred ca vreun copil sa joaca. Imediat aude din nou soneria, iar se uita pe vizor si tot nimic. Se aude a treia oara soneria. Deschide usa si in fata usii... un pitic. Ce vrei, il intreaba fata? Pai anuntul. Fata il ia la intrebari: bani ai? 1 milion euro in banca, ii raspunde. Masina ai? Da, Ferrari. Si scula? Pai, cu ce crezi ca am apasat pe butonul soneriei, o intreaba piticul? Si astfel a fost admis piticul, nu cei frumosi.

Tipa aia are probleme psihice grave dacă a făcut asta laughing)),sincer mi se rupe de toate laughing),și degeaba ai copii și după la bătrânețe când ești ajung să te bată, la ce copii sunt în ziua de astăzi, prefer mai bine să mă masturbez și să fiu sănătos decât să îmi bag scula într-o păsărică infectată.
Oricum pe mine nu mă vrea niciuna laughing)) așa că am decis să rămân singur o viață întreagă deoarece nu pot obține femeia și iubirea ei niciodată, dar asta e sunt optimist și merg înainte deoarece sunt multe lucruri care îmi alină suferința și îmi dă fericirehappy, asta le spun și celorlalți dacă tu nu vrei acel lucru sau nu-l obți nu asculta de alții fă ceea ce simți și ceea ce te face fericit deoarece Dumnezeu nu a lăsat doar femeia, Dumnezeu a lăsat multe lucruri mult mai importante decât femeia

Cui ii este frica de apa nu mananca peste. In rest tu te stii. Dar singuratatea este foarte grea, mai ales la batranete.

Vai nu știam că singurătatea e grea la bătrânețe știi, dar la mine nu se poate să am sufletul pereche, nu că nu aș vrea, hai în fine las-o baltă mă întristează de fiecare dată când vorbesc despre acest subiect sau când văd o fată, de acum nici măcar nu mă mai uit la ele se vede că nu le merit sad

Nu fii pesimist, ca belelele curg garla!

Belele oricum curg gârlă fie că ești pesimist fie că ești optimist

Tocmai de aceea. Capul sus. Sau capurile sus.
Un barbat si-a cumparat o pereche de cizme. Ajuns acasa le incalta si-i zice nevestei: uite femeie ce cizme frumoase mi-am luat! Si p...(penisul) le admira. La care femeia ii replica: mai bine iti cumparai o caciula.

Păi eu țin capul sus doar că depresia îmi schimbă personalitatea foarte mult, trebuie să merg puțin pe la Biserică că nu am mai fost de aproape un an, poate că Dumnezeu mă ajuta să ies din perioada asta rea

| a răspuns:

Multe fete se uita la fundul altor baieti rege, dar depinde de la om la om desigur.

| a răspuns:

Fetele sunt mai silentioase decat baietii

| explică (pentru DRLOVE2003):

Foarte silențioase, mai ales când sunt în pat cu tine sunt foarte silențioasehappy