| Bsbsjxkciusb a întrebat:

Daca nu am 18 ani si dau comanda de o jucarie sexuala de pe un sex shop online atunci cand vine curierul o sa ma intrbe de ce am achizitionat asa ceva? Va rog sa raspundeti cat mai rapid chiar am nevoie

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nimeni nu cunoaste care este continutul real/efectiv al coletului, cu atat mai putin curierul care doar efectueaza o livrare ca oricare alta. Poti fi sigur/a si convins/a ca nimeni nu va afla vreodata ce ai cumparat si ti-a fost livrat. Sanatate!

3 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu o sa te întrebe. Îți dai bani și primești packetul.

| Goete a răspuns:

Tu crezi ca acel curier are dreptul sa deschida pachetul tau si sa te ia la intrebari?