| Unfraier a întrebat:

Dacă nu am scos aerul din capul prezervativului și am penetrat și după ejaculare a rămas gravidă?

8 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Daca prezervativul nu e spart dupa contactul sexual, nu ai cum sa o lasi gravida.

| Crackman a răspuns:

Dai bani

| helpforyou a răspuns:

Cum ai vrut sa scoti aerul? Ai vrut sa faci vid?

Cam putine cunostinte in arta sexului.
Ai penetrat, ai ejaculat, dar ce ai penetrat si unde ai ejaculat ramane un mister.

Cum sa ramana gravida daca ai folosit corect "instrumentul" tau si acel faimos prezervativ fara aer.

| Unfraier explică (pentru helpforyou):

Pai când se pune prezervativul pe instrument se scoate aerul din cap și nu am făcut asta, iar când am ejaculat în prezervativ aveam intrumentul în ea, dar nu m-am oprit am mai dat cum ar veni

| helpforyou a răspuns (pentru Unfraier):

Ok, dar a ramas sperma in vagin sau nu? Daca prezervativul a ramas cuminte la locul lui nu este nici o problema.

| CristianPetre2002 a răspuns:

Nu nu are nici o treabă

| EzSimple a răspuns:

Nu, dar ti-ai facut **** astronaut

| beleaua669 a răspuns:

Întreab o pe ea