| RAY a întrebat:

Daca nu esti baiat frumos, dragut care sa atraga sexul opus isi pierzi timpul vorbind cu fetele?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Nu se uita la ce le scrii, se uita la cum arati. Daca arati bine, te accepta si cu,, frumoas-o". happy

33 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Nu il pierzi, sa nu te consideri tu urat si asta sa fie motivul care te impiedica sa actionezi!
Poti sa fi frumos si prin vorba sa ajungi in friend zone, asa se intampla cand ajungi sa comunci rational si nu sentimental!

| RAY explică (pentru ROB3RT89):

Eu comunic emotional robert, vrei sa devin emo sa ma imi tai venele in fata lor la intalnire?

| ROB3RT89 a răspuns (pentru RAY):

Ce lagatura are asta cu ce am zis eu, mai bine le tai lor venele decat sa ti le tai tie laughing
Eu nu am vazut un om sa fie asa "urat" sa nu-l placa nimeni, mai era si vorba aia:Fiecare e frumos in felul lui.
Eu cred ca ai ghinion si dai numai peste panarame, altfel nu imi explic.
Din raspunsuri nu pari bleg, nu stiu cum stai cu aspectu fizic care din pacate conteaza destul de mult...

| RAY explică (pentru ROB3RT89):

Nu dau peste nici una, ca nici nu ma vad real cu vreuna, pur simplu vad si eu pe TPU si pe alte aplicati de Android ca fetele prefera sa vorbeasca doar cu baieti frumosi de restul nu le pasa sau le considera cel mult un amic cand se plictisesc vb cu el

| ROB3RT89 a răspuns (pentru RAY):

Ai incercat o abordare face to face?!

| RAY explică (pentru ROB3RT89):

Cu una da, in fine nu conteaza

| Drimmero a răspuns:

Nici intr-un caz!

| RAY explică (pentru Drimmero):

Ba da man, asta am invatat in 4 ani de TPU si ce am mai cunoscut real, fetele resping baieti care nu le place fizic sau isi vorbesc asa din scarba, dupa ce ma vedeau ma minteau ca le-a murit acasa gaina din frigider

| GoldenZenith a răspuns (pentru RAY):

rolling on the floor găină moarta in frigider!

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Gaina batrana si morcovu' tanar fac ciorba buna, fata!

| RAY explică (pentru GoldenZenith):

Dar de ce razi eu chiar le credeam si ma rugam sa nu fie adevarat asa ceva

| Freya1 a răspuns:

Nu.Esti barbat, esti hetero si este normal sa vorbesti cu fete

| LoveSleep a răspuns:

Ba da, chiar se uită la ce scrii, degeaba i-ai dat fundă lui Nemessys.
Dar da, dacă arati bine ai mai multe șanse să treacă peste lucuri peste care nu ar trece de obicei.
În orice caz, e simplu să agăți tipe dacă știi să te bazezi pe ceva. Dacă ești frumos, bazează-te pe asta, dacă ești amuzant, la fel, dacă ești inteligent la fel, și dacă o ai mare, la fel. Dacă nu ai nimic din astea și doar îți plângi de milă n-ai nicio șansă. Dar totuși nu îți pierzi timpul vorbind cu fetele.
1, pentru că ai mai multe șanse să îți găsești pe cineva.
Și 2, începi să te prinzi ce vor, ce trebuie să faci și ce nu trebuie să faci.

| RAY explică (pentru LoveSleep):

Eu am vazut ca e pierdere de timp, raspunsul tau e bun

| Nemessys a răspuns:

Ce logica mai are si asta?
Daca nu esti frumos, nu vorbesc cu tine laughing.

| RAY explică (pentru Nemessys):

Ba vorbesc cu tine dar te percep ca un amic cel mult sau nu le convine ceea ce le spui

| RAY explică (pentru Nemessys):

Corect man

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

laughing mhm! Nu mai spune. Mă gândesc la o chestie foarte nașpa acum din cauza ta.

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Uuuuh... ma ia cu calduri

| RAY explică (pentru Nemessys):

Fundita asta o pui intr o rama, imi place cum gandesti, esti pe drumul cel bun, asa e, vezi si tu si aici ele prefera baieti care arata bine, sa termini de citit cartea aia bine

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

Easy, cowboy! Nu racolez minori. laughing

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Hm. si daca eram,, cowgirl"?
Mmmm?

| GoldenZenith a răspuns (pentru Nemessys):

Daca erai, ce? Îmi plac fetițele, dar nu în alte sensuri. laughing

| Nemessys a răspuns (pentru GoldenZenith):

Ah stai. esti fata, nu ai de unde sa stii rolling on the floor.

| sofisis a răspuns (pentru Nemessys):

Gresit. Daca gasesti o fata care te accepta cu "frumoas-o" inseamna ca e la fel de agramata ca tine si deci nu prea ai ce sa ceri de la ea.
Eu de exemplu NICIODATA nu am acceptat agramatii. Indiferent ca erau frumosi de picau happy
Ma zgarie atat de tare pe retina ca efectiv nu pot. Poa' sa aiba galeti de bani si sa fie zeul zeilor si cel mai cu bun simt si armasar si ce vrei tu. Nu pot sa trec peste.

| RAY explică (pentru sofisis):

Are dreptate acest baiat, ca tu nu ai acceptat e una ce accepta majoritatea e diferit, daca ai un fizic placut te baga in seama nu ai degeaba esti comic, inteligent, si stii scrii gramatical ca e pierdere de timp, de ce nu isi raspunde multe cand le scrii pe o aplicatie de dating? se uita la poza ta nu te place pa

| sofisis a răspuns (pentru RAY):

Nici o femeie cat de cat inteligenta nu va accepta langa ea agramati doar pe considerentul ca sunt frumosi.

| RAY explică (pentru sofisis):

Atractia nu are legatura cu inteligenta, plus ca multe nu isi raspund nici la un buna, ce faci? eu am observat ce fac dupa ce primesc mesajul, se uita la poza si la detalii profil

| Nemessys a răspuns (pentru RAY):

Nu se uita la ce le scrii, se uita la cum arati. Daca arati bine, te accepta si cu,, frumoas-o". happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,daca ai cu ce sa compensezi asta.

| Victor453 a răspuns:

Nu, se gasesc care te iubesc pentru suflet, ah da si prostituate, nu importa cum arati, importa sa-i platesti))

| ?53fan a răspuns:

Sincer? În ziua de azi majoritatea fetelor sunt în limbă după bogății... frumusețea nu prea mai contează!

| Vegeta07 a răspuns:

Deja m-ai facut curios...atatea intrebari de genu...
Tu cum naiba arati?

| RAY explică (pentru Vegeta07):

Nu conteaza