| xRoxane1 a întrebat:

Daca nu faci sex poti sa ramai insarcinata? adica de genul fara fertilizare si *** din astea. simplu fara a incerca? straight face nu am facut nimic si totusi am simptome si nu pot sa fac teste de sarcina. dar poti ramane insarcinata asa singura?

21 răspunsuri:
| xRoxane1 explică:

Nu am facut sex, nu nimic. straight face dar am greturi [ am uitat sa mentionez ca am caine] nu mi-a venit ciclu [am 13 ani, si sunt slabaaa 30 de kile]

| RXN a răspuns:

Ramanem singure insarcinate? Pai, asa, da-i in ma-sa de barbati, ii exterminam, cucerim planeta si o numim Planeta Amazoanelor Fierbinti.
Nu, nu poti ramane insarcinata singura, desi, sincer, nu inteleg prea bine ce-ai vrut sa zici cu asta. Daca zici ca esti virgina si nu ai avut niciun contact sexual gen petting, sex de oricare fel, nu ai cum sa ramai insarcinata.Cu siguranta doar ai racit sau ai vreo dereglare hormonala, daca spui ca nu ai facut nimic.Doar nu ramai insarcinata, asa, din senin.Nu sunt spermatozoizi in aer, stai linistita.laughing Nu-ti mai fa griji aiurea, o sa-ti faci destule cand te apuci de treaba.laughing

| GeOrGiAnNA20 a răspuns:

Daca nu ai facut nimic nu poti sa ramai insarcinata.

| Cataalyna a răspuns:

Cred ca ai ramas cu cainele straight face

| anka_7915 a răspuns:

Si ai facut ceva cu cainele? sau de ce trebuia sa mentionezi ca ai caine? ciclul poate a intarzie din diferite motive chiar si de la o raceala la ovare, iar greturile si ametelile tale cred ca se datoreaza anemiei avand in vedere ca ai 30 de kg.totusi un control la un medic si o serie de analize nu ti-ar strica pentru a vedea valorile calciului, fierului.si altele.stai linistita ca nu esti insarcinata.

| xRoxane1 explică:

Sunt aproape de menstruatie... da sunt virgina si am si gripa, stres si sunt pe medicamente. Dereglare hormonala? big grin mersi mult. m-ai scapat de niste griji

| RXN a răspuns:

Poate ai alergie la caine sau ai mancat ceva ce nu i-a facut bine organismului tau.Menstruatia daca nu ti-a venit niciodata, nu poti ramane absolut deloc insarcinata, deocamdata cel putin.Probabil ca nu esti suficient de dezvoltata.Menstruatia iti vine atunci cand organismul tau este pregatit sa tina o sarcina, ei bine, al tau inca nu e gata.happy La ceea ce se refera multe tipe cand spun ca nu le-a venit menstruatie, deci cred ca au ramas insarcinate, e altceva, nu se refera la acelasi lucru ca tine. Ele au ciclu menstrual, dar din cauza ca un spermatozoid le-a fecundat ovulul, in urma unui act sexual neprotejat, face ca ovarul sa nu mai elimine un alt ovul, caci in uter se formeaza deja o celula ce va deveni embrion si asa mai departe, prin urmare, nu le mai vine menstruatia.
Tu nu ai cum sa fii insarcinata.Mai cauta informatii legate de reproducere.happy

| Derye a răspuns:

Sincer acum, tu ti'ai citit intrebarea?

| Libelle a răspuns:

Nu poti.in niciun caz.
cu ce? cu aer?
Fecundatia are loc dupa intalnirea ovulului cu spermatozoidul si penetrarea a celui din urma a membranei ovulului.asta trebuie sa fie clar.
si de unde spermatozoizi in vaginul tau daca tu nu ai facut sex cu nimeni?
mai ziceai ca ai caine. ce treaba are cainele? nici nu vreau sa ma gandesc.

| Crisu a răspuns:

Si ce daca ai caine? gretsurile alea la tine se numesc stari de voma! nu ai cum sa ramai insarcinata.winking

| CarmenR a răspuns:

Du-te la doctor si lasa prostiile cu sarcina. Crede-ma pe cuvant ca pe tine nu te-a adus barza.

| vizi a răspuns:

Esti gestanta laughing o sa iasa un varcolac din tine laughing

| xRoxane1 explică:

Ba frate ma refeream la caine de genul ca poate as fi inghitit par |:

| zarkon a răspuns:

Deci, dacă nu cumva esti Fecioara Maria, nu ai cum să rămâi însărcinată, deşi a existat o dată un caz în Irak; un luptător irakian a tras un foc de armă asupra unui soldat american, glontul i-a atins testiculul soldatului american iar apoi s-a dus direct într-o femeie care se afla în zonă, glontul a atins-o în zona pubiană iar femeia a rămas gravidă, din fericire acest accident unic şi inedit nu sa soldat cu victime, însă femeia irakiană a fost nevoită să facă avort, fiind căsătorită!

| MICHAel a răspuns:

Pai la 13 ani sa ai 30 de kg este foarte rau asa am si eu o colega in clasa este inalta si nu depaseste 30 kg eu zic ca este destul de grav s-ar putea sa ai o cadere de calciu sau ceva de genu legat de mancare iar la varst asta e normal sa nu ai o data fixa la care sa iti vina menstruatia dar nu inteleg de ce ai mentionat ca ai caine? laughing)

| Ancuutsa a răspuns:

Daaa...cred ca esti vre`o sfanta tu, ha?thinking

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Da poti sa ramai daca te uiti prea mult la tv...laughing ce mai copii...

| Byencutzz a răspuns:

30k? la 13 aniii?
ce dq faci ma te tarasti?
vay de mama mearolling on the floor)))))
tu nu esti sanatoasa?
cum naiba sa fi gravida daca n-a avut contact sexual
cat despre kg mai bine taceai

| delicioasata99 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata
spermatozii fac totul daca nu ai facut sex nu ai nimic! stai calma.

| delicioasata99 a răspuns:

Poate ai ramas cu cainelelaughing)
nu are cum chiar daca faci cu cainele atata timp cat cainele nu ejaculeaza in tine laughing)

| delicioasata99 a răspuns:

Adica gen sa te pupe cainele la pisi(tu il pui)daca nu faci sex cu cainele nu are cum laughing)))