| Beny80 a întrebat:

Dacă nu sunt atras de nici un fel de sex,credeți ca sunt asexual?
Eu as vrea sa o fac cu o femeie dar nu simt dorința de a vorbi cu una și daca nu comunici n-ai cum să ajungi acolo, ca asa sunt femeile, trebuie prima data sa o iubesti si pe urmă se ajunge la altele. De fiecare dată evit să vorbesc cu femeile și plec din locuri unde sunt fiindcă știu ca nu am potențial sa ma bag în seama cu una.Nu le suport, dar nu stiu de ce...

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si crezi ca daca comunici cu ele ajungi acolo? Deloc.

| Beny80 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Și dacă nu comunici e și mai imposibil

| Beny80 explică (pentru CristiDinBucuresti):

O fată trebuie sa fie 100% sigura ca o iubesti ca să se ajungă acolo
Trebuie sa ii cumperi flori, să o duci în Maldive, să o duci la Mall, să îi faci toate poftele pentru a oferii și ea un organ bărbatului.

| Violleta2022 a răspuns:

Depinde cati ani ai!

| MihaiSpeedster a răspuns:

Călugăria e o variantă…

| ionur a răspuns:

Nu ești gay nici asexual.

Nici pe mine nu ma atrage nicio femeie și nici fata și crede-mă ca am refuzat o grămada pana acum mai ales când munceam pe plaja multe sau da la mine dar mi-era scârbă de ele ca vedeam ce făceau mai ales când aveam eveniment și stăteam pana dimineața și eu și colegi de pe plaja erau o grămada care erau nebune după... da nu am permis nici una sa ma atingă și nici de vorba nu stăteam cu el ba chiar una s-a rugat de mine s-o regulez și eu am ras socata nu am sa uit niciodată ce mi-a zis femeia aia și am rămână asa put Ditamai femeia mai mult ca sigur avea și copii să-mi zică mie asa ceva și am plecat de acolo și acum unde muncesc eu la alimentara asta de aicia este o fata și eu în pauza ma duc să-mi iau ceva sa mănânc sau dulciuri miau cel mai mult și asta ma baga mereu în seamă și face chesti ciudata cu buzele și ochi când ma vede și eu nici nu o baga în seama nici sincer nu mai uita la fata ei da trebuie sa plătesc ce iau de acolo mănâncă și dulciurile mele da oricum nu ma mai duc la ciudata aia merg o stație mai în fata acolo are mega image este mai bine acolo.

| ionur a răspuns (pentru ionur):

Am pățiți o chestie anul trecut munceam pe plaja și o cuva ca sigură era se vedea deja m-a pupat cu forța și după scoate și 50 lei să-mi dea cică i-am făcut vacanță frumoasa de eu nici nu cunoșteam și nici nu știam cine este măcar și stăteam asa acolo aștept sa vina clienți și ia era client i-am data salteaua și m-am dus mai în fata și așteaptam clienți și vine de spate și ma pupa cu gura ei spurcata cu forța pe obarz norocul ei a fost atuncia ma jur pe Dumnezeu cai trageam una dacă ma pupa cu gura aia spurca pe gura îi dădeam som chiar îi dădeam norocul ei ca m-a pupat pe obraz și în vine scoate și 50 deli și mi da bacșiș bani i-am luat da mai mult de nervi i-am luat sa plece o data ca nici nu mam uitata la fata ei bine știu ca era blonda și recunsco era arată ok da tot nu avea șanse cu mine.

| Beny80 explică (pentru ionur):

Cum să se dea o femeie la un bărbat?

| ionur a răspuns (pentru Beny80):

Ohooo și încă cum tu nu ști cum este la Constanța de vorbești asa pai vara asta ști câte erau în călduri? O grămada da ma jur pe Dumnezeu ca nici nu le-am. Atins da nici nu le-am lăsat sa ma atingă mai ales când avea evenimente pai ultimul evenimte a fost acum o luna frate sia făcut un copil majoratul la noi la restaurant la plaja ca unde este plaja mai jos puțin este și hotelu și restaurantul la hotel și a trebuie sa fiu tip care aduce mâncare la masa ia meniul ști și totul bine pana au început sa bea femeile s-o ia razna pe acolo și uni colegi deja turbau pe acolo și aia au început cu rahaturile lor shouri figuri pe acolo toți urlat țipat ști cum fac drogați deja abia așteptam crede-mă sa se facă spre dimineața sa se termine totul sa merg acasă da tot nu am dormise în ziua aia ma plimbasem da ce era acolo era jale dacă vroiai sa te așa cu una de acolo nu te refuza nici una da mie îmi făceau scârbă ca nu suport așa locuri mai ales oamenii din așa locuri urlat țipat drogați peste tot și i-am zis la șef dacă mai iau parte la asa ceva dau ma mai baga la asa ceva partyuri sau nu știu ce rahaturi de evenimente îmi dai demisia și de atuncia nu am mai stat la party și alte rahaturi pline de drogate și drogați mai ales ma bucur ca mam întors înapoi la construcți și niciodată nu mai lucrez pe plaja numai curve drogați si care mai de care goală să-și arate... eu nu suport asa ceva ma bucur enorm de mult ca am început înapoi la construcția munca și nu mai iese de aicia niciodată rămân aicia la muncă munca de plaja este pentru curvari și drogați și drogate.