| Madalinutzzza a întrebat:

Daca nu ți-a venit ciclul niciodată te poți dezvirgina are ceva?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice fata/fetita poate fi dezvirginata indiferent de varsta pe care o are. In consecinta dezvirginarea se poate produce cu mult timp inainte de a avea primul ciclu menstrual, mai ales daca se are in vedere ca prima menstruatie in cazuri mai rare uneori la unele fete se produce dupa varsta de 16 sau chiar 17 ani. Insa prin agresare violenta/prin viol, uneori varsta poate fi extrem de mica (cresa-gradinita). In consecinta in functie de varsta pe care o ai, te poti dezvirgina fara ca acest lucru sa reprezinte ceva mai deosebit sau iesit din comun. Sanatate!

| HazelEyes77 a răspuns:

Sigur ca are ...nu ti se pare cam devreme sa incerci asa ceva?

| Anuket a răspuns:

Nu are nimic, dar vârsta da, poți regreta mai târziu.

| Zuzabaaa a răspuns:

Ti-a venit de dildau?