| anonim_4396 a întrebat:

Dacă o fată face tot posibilul să vorbească cu băiatul pe care îl place și face conturi fake sau îl sună cu număr privat înseamnă că este disperată de el?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Se poate aprecia si considera ca este mai mult decat disperata. Fiindca de fapt este pur si simplu obsedata. Sanatate!

| AlexCristi97 a răspuns:

Nu doar ca este disperata, este chiar hartuitoare si poate avea probleme cu politia in cazul in care baiatul vrea sa faca un denunt.

| SilentRain a răspuns:

Disperata e puțin spus, e nebuna

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Psihopatie

| Marius22222222222 a răspuns:

E curioasa, atat