| ClearSky00 a întrebat:

Daca o fata intreaba "De ce mi-ai scris?" ce raspuns e cel mai bun dupa voi?

17 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Ignoro, e proasta

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Numai tu stii de ce i ai scris, cine crezi tu ca ar stii adevarul in afara de tine? Noi nu cunoaste m ce tip de relatie este intre tine si fata aceea, cum ai cunoscut o? De unde ai numarul ei de telefon ti la dat ea? Sau altcineva? Si îi poti spune ti am scris deoarece ma gindesc la tine am vrut sa stiu cum esti ce faci, ce varsta are fata? Dar tu?

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca imi esti (si folosesti tu cuvantul care crezi ca este cel mai potrivit) si acest lucru mi-a indus dorinta de a te cunoaste in realitate. kiss kiss. big grin

| LoveSleep a răspuns:

"M-a plătit maică-ta".

| Nemessys a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa te prefaci ca nu-ti pasa
Poti sa-i scrii ceva de genu : Oh. vai de mine, deci nici nu stiu cum sa-mi cer scuze pentru ca te-am deranjat cu un simplu mesaj. Chiar imi pare rau. Sau. nici nu stiu daca un simplu,, scuze" rezolva fapta mea atat de,, pacatoasa".

| GoldenZenith a răspuns:

*vreau sa bag mașina în garaj și mă întrebam dacă al tau e liber*. Fițe de Buftea pe capul ei, ce sa zic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

-Contemplam la nemurirea sufletului, și-am realizat că tu ești o carcasă efemeră cu un suflet nemuritor, iar eu sunt un muritor, îndrăgostit de o nemuritoare ce mă întreabă 'de ce îmi tulburi liniștea'. -

-Vreau să-mi scriu nemurirea în sufletul tău, cu cerneală scursă din al meu. -

Spune-i ce simți. Impresioneaz-o cu sentimentele tale transformat în cuvine, nu cu replicile altcuiva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De 3 x femeie. Un raspuns tampit pentru o intrebare cretina.

| Kiwibibilă a răspuns:

Da-le-n *** mea pe astea cu de ce mi-ai scris. Zici ca sunt nu stiu ce vedete si iti cer tie socoteala ca de ce i-ai scris. Zi-i şi tu ca aşa a vrut pulicica ta şi gata.

| Nemessys a răspuns (pentru Kiwibibilă):

rolling on the floor))))))))))))))))))))))))))))))) Am mai intalnit si eu unele specimene, dar sub o alta forma.,, de ce mi-ai trimis cerere". I-am si scris : mamaa. nu deci. pff vai de mine te rog frumos sa ma ierti deci nu. chiar nu stiu cum cineva ar putea sa-mi ierte greseala asta. Dar scuze, nu credeam ca ai aere de VIP. E o cerere de prietenie nu de casatoriewinking "

| EmanuelKant a răspuns:

"Ca sa iti fac onoarea sa vorbesti cu mine".

| Mynameiz a răspuns:

Ca sa vorbim de aia

| DarkRose666 a răspuns:

Pai de ce i-ai scris? Cred ca adevarul poate fi cel mai bun raspuns.

| Iwliaaa a răspuns:

Mie așa mi s-a răspuns când am întrebat de ce îmi dă mesaje:
„Chiar îmi pasă de tine"
„Ești totul pentru mine"
„Nu suport să stau fără tine".
Degeaba te sfătuim noi să îi dai mesajul potrivit dacă acesta este doar copiat și nu vine de la sine, de la tine. Gândește-te, adună-ți toate gândurile și încearcă să îi răspunzi cu ce simți adică tu simți că i-ai dat mesaj că îți place de ea îi spui că vrei să o cunoști, îi spui că ți se pare drăguță. Mie așa mi s-a întâmplat și m-am simțit chiar foarte ok, mi-a înseninat ziua.

| AlysAly a răspuns:

Daca iti place de ea nu încerca sa faci prea pe duru. Uneori e bine sa pari "dur", dar nici prea mult. Daca vei exagera va ajunge la concluzia ca esti nesimțit. Poti sa-i spui ca ai vrut sa afli ce face, sau cum e, dar din nou nu exagera așa va ajunge la concluzia ca esti prea topit dupa ea, si nu-i va plăcea. La fete le place sa încerce sa ii câștige pe aia mai rebeli dar totuși care au o inima buna.