| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata nu te place la aspect si te vrea pe post de catelus, sa mai vb cu ea?

Răspuns Câştigător
| Sofer a răspuns:

Daca o fata nu te place la aspect in general nu te vrea ca iubit, bine vb de femei atractive mediu, nu din alea cu probleme care nu au de ales si alege si asa desi tot nu are nimic pentru acela, te poate vrea ca amic si daca te intelegi ca amic cu ea, stai de vb cu ea si daca doresti si asta.
Daca urmaresti iubita si atat, nu mai stai de vb cu ea.
Deci depinde de caz, ce doresti de la relatia cu ea.

7 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Daca ajungi sa faci sex cu ea. e ok.

| RAY a răspuns (pentru Sofer):

Ce sex omule daca te vede ca pe un frate, nu visati baieti in lipsa atractiei nu exista sex decat pe bani

| CodrutElian1990 a răspuns:

Daca tie iti place postura, de ce nu! E o vorba romaneasca: Nu te poti c...(a face treaba mare) in placerile (gusturile) omului.

| Alexandru250201 a răspuns:

Wtf, ce intrebare e asta? Evident ca nu. Esti barbat nu carpa

| RAY a răspuns (pentru Alexandru250201):

Intrebarea asta ti-o pun majoritatea de pe TPU, majoritatea baietilor

| Mosotti a răspuns (pentru Alexandru250201):

Pai depinde ce tip de relatie vrea, ca multi barbati au femei ca amice, dar si invers. Nu e doar relatie de iubire care poate fi.

| Willis a răspuns:

Chiar așa. Depinde de fiecare persoană în parte. Unii nu acceptă, iar alții se complac așa, poate au de câștigat ce îi oferă partenera. În sensul că stă cu ea și acceptă situația, pentru că îi dă și lui păsărică.