| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata pe TPU imi evalueaza mereu intrebarile si raspunsurile cu nota 10, e indragostita de mine?

Răspuns Câştigător
| LasleaIoan1972 a răspuns:

Posibil de tine sau de inteleptul din tine (oricum savureaza e de apreciat ) sau de tine pentru ca esti intelept

40 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu cred

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu.

| anonim_4396 explică (pentru sadrian46):

Vai! Ce-i cu pesimismul asta domnule Sadrian. Iubirea e pentru toti, chiar si pentru un batrân intelept pricajit.

Hai noroc!winking

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Doar nu esti atat de idiot sa crezi ca te place

| anonim_4396 explică (pentru TFL007):

Doar nu esti atat de idiot sa crezi ca cred ca ma place? laughing laughing Era ironic hehe, cineva mi-a pus praf scarpinici in orez.

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai zis sa pui o intrebare la misto sa primesti raspunsuri este?

| anonim_4396 explică (pentru TFL007):

Oarecum big grin E ok, toti mai facem d-astea. E doar o intrebare nevinoavata, agent TFL 007.

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau mai stii s-a indragostit de ''personalitatea'' ta =-)))

| anonim_4396 explică (pentru TFL007):

Mai stii! Se poatewinking

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Dupa nick nu imi pot da seama daca esti un troll sau nu esti intre laughing hai pa

| anonim_4396 explică (pentru TFL007):

Nu sunt. Dar mai am momentele mele.

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu fi suparat o sa vina si vremea ta, apropo sa stii ca si mie mi-au fost evoluate de fiecare raspunsurile date de o fata la intrebarile la ray laughing cu amuzant de n ori cred ca trebuie sa o scot la un chico ce zicirolling on the floor?

| anonim_4396 explică (pentru TFL007):

Ray, cunoscut si ca "Atot-ignorul". Ar fi cazul de un chico brothere!

| sadrian46 a răspuns (pentru anonim_4396):

E cinism din experiență. Care îți dă funda și te și iubește, poate să îți spună asta printr-o felicitare sau în privat.

| Drimmero a răspuns:

Vezi sa nu fi citit gresit si sa fie chiar Tobias )))

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Clar. Intrebarea este daca mai face asa si la altii.

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Baaaaai la asta nu m-am gandit! Creier man. De asta esti tu utilizarorul meu favorit de pe-aici big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Aww tubatting eyelashes

Nu te lasa pacalit asa usor de aceste "evaluari" laughing

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Gata acum mi-am invatat lectia happy Nici macar nu mi-a mai evaluat intrebarea asta. Cred ca a bagat divorț.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Asa, scrie sa vada, sa se simta (indiferent cine este) thinking

| Freya1 a răspuns:

E posibil, asa ca grabestete sa o ceri de nevasta ca ea semne ti-a dat.

| anonim_4396 explică (pentru Freya1):

Acus merg la SH sa iau un inel!winking

| Catrice a răspuns:

Am si eu admiratorul meu secrethee hee
Ar trebui sa incep să-ți votez întrebările cu 1 sa primește o medie?! Sau răspunsurile cu eronat? Așa din admirație, nu de alta thinking

| Sofer a răspuns:

Dai și tu un semn sa întrați în contact.

| alina2k18 a răspuns:

Da, vrea sa te ia de... nevastawinking
laughing

| anonim_4396 explică (pentru alina2k18):

laughing) Eram SIGUR ca asta va fi cand am vazut in notificare "vrea sa te ia de..." Bravo, hehe, apreciez! big grin

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Auzi batrane o puneti de un gangbang v-ati dat dreacu laughing) mai ceva ca in filme porno

| ShaOfHatred a răspuns:

Te vrea

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da îți dai seama, nu mai poate, e topita după tine.
Și mie îmi evaluează răspunsurile multe fete cu amuzant, dar nu cred că sunt îndrăgostite ci rad de mine sad

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Of, săracul sad Lasa ca nu stiu ele adevarata valoare a lui Clint bombardierul!

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Privește partea bună, dacă nu știi face glume, măcar tu ești gluma.

P.S. Feel ya

| anonim_4396 explică (pentru ShaOfHatred):

Ouchh, dar asa e.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Feel ya mate

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Probabil. De mine s-a indragostit Tobias78.

Multumesc pentru voturi, Tobias. laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si euwinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai auzit de "the fallacy of sunk cost"?
https://pastebin.com/HJMtfNnB

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I'll use you as a warning sign
That if you talk enough sense then you'll lose your mind
And I'll use you as a focal point
So I don't lose sight of what I want
And I've moved further than I thought I could
But I missed you more than I thought I would...
https://pastebin.com/rU3t25ZX

| TFL007 a răspuns:

Da, e semn ca ti-ar face o felatie big grin happy

| anonim_4396 explică (pentru TFL007):

Cred ca voiai sa scrii felicitare big grin!

| TFL007 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, felatie, o MU IE