| Love4Music a întrebat:

Daca o fata spune ca i-a fost dor de mine, ce vrea sa insemne?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

I-ai lipsit, te place

10 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Ca i-a fost dor de tine, ca i-ai lipsit.

| VadTot a răspuns:

Ca,Te Iubeste!

| LalLyBoOmD a răspuns:

Ca te place, CE DRACU', spune-i odata ca o placi si nu mai sta, ca o pierzi! E si normal ca te place, o fata nici nu ar vorbi cu tine daca nu te-ar placea, lol, dar sa-ti spuna ca i-a fost dor de tine, E CLAR. Deci go, go, go and please, nu mai pune intrebari tampite si da-mi funda aia odata!

Am vrut sa fiu amuzanta, nu stiu ce ai inteles tu laughing!

| doarEu001 a răspuns:

"ca nu te vrea, nu te doreste, ca nu s-a gandit nicio clipa la tine"straight face lol.tu ce crezi ca poate sa insemne? tipa te place si incearca sa iti starneasca interesul.

| ankappa a răspuns:

Ca i-a fost dor de tine thinking

| swagMeOutBitch a răspuns:

straight face
k i-a fost dor de tine, ce poate sa insemne.

| h3r a răspuns:

Lol

| Xtadelo a răspuns:

Ca i-a fost dor de tine... de voi happy

| Love4Music explică:

Asa credeam si eu, am vrut sa aflu parerile si celorlalte persoane.
Multumesc!
Curiozitatea nu este o prostie

| roxkiss a răspuns:

Te place, asta cam sigur )). depinde de cum vb cu tine )