| Krisstina26 a întrebat:

Dacă o femeie îi face sex oral unui alt bărbat decât partenerul se consideră că ea l-a înșelat, având în vedere că a fost vorba doar de câteva minute de felație, fără penetrare vaginală?

18 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, primii 34 de barbati nu se pun, numai de la al 35 lea in sus se considera inselat. Si numai daca toti 35 sunt in aceeasi zi, dimineata la 5, se reia numaratoarea de la 0.

| darrio2007 a răspuns:

Da.

| Kaℓi a răspuns:

laughing
Dar tu ce parere ai, Krisstina26?

| Emilian65 a răspuns:

Da, este inselare pe ascuns.

| LoveSleep a răspuns:

Doar dacă ți-a plăcut.

| sofisis a răspuns:

Nuuuu, doamne fereste. Eu zic sa ii intinzi pe toti intr-o coada si sa ii iei la rand. Cate o limba la fiecare, sa nu se considere inselat laughing)

| SG1995 a răspuns:

Pai draga o curva e tot cu curva, fie ca e penetrata, fie ca nu.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Da, normal.

| HazelEyes77 a răspuns:

Tot inselat se numeste...nu conteaza ca e oral sau vaginal. Si aia tot parasuta e.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se considerã, dar Domnul ii poate ierta pacatul daca se spovedeste cu limba de anusul iubitului, sa-i fie iertat pacatul, murdãria care a adus-o din alta parte trebuie spalatã.

| Eduard196 a răspuns:

Logic.

| Alexxxxxandraxxx a răspuns:

Imseamna ca e o parasuta penala. Si ala fraier. E inselat. Daca nu te poti dedica complet unei relatii si te duci cu unul si cu altul ca ultima carpa infecta, mai bine angajeaza-te ca prostituata decat sa ii nenorocesti viata saracului barbat. De cand cu feminismul asta suprem, se cred toate doamne si regine. Pfff. Daca un barbat ar face asa. Toata lumea ar sarii cu gura pe el dar neah, daca face o parasuta acelasi lucru, sau mai rau, spuneti ca e egalitate dar si barbatii o fac. Sincer sunt de parere ca nu barbatii au probleme cu inselatul atat de mari ca unele femei. Plm (sunt femeie, nu am ) ai vazut tu barbat sa pozeze in haine sumare sau sa iti arate curul pe Facebook, Instagram si asa mai departe? Apoi sa bage citate ca vor dragoste blah blah cand alea is doar niste curve obsedate dupa atentie si like-uri. Pe bune acum. Vai de mama voastra?

| Tibi45 a răspuns:

Cred ca DA! Atunci când se presupune că există o relație (oficială sau nu) între doi parteneri, e de dorit ca ea să fie una sinceră și reciprocă (alminteri, ce sens mai are o astfel de relație?!). Deci, indiferent dacă o aplici prin față sau prin dos (mai nou!), sau faci felație altuia, se cheamă că îți "înșeli" partenerul, care nu cred că ar fi teribil de fericit, dacă ar afla, că gurița pe care el o sărută cu drag și foc, a avut în ea și alte "elemente perturbatoare". Cu simpatie, Tiberius.

| Wilma a răspuns:

Nu. Doar vaginal sau in anus. happy

| AnonimaaaaG a răspuns:

ăă. Daaa. Adica nu cred ca ei i-ar convenii sa faca si prietenul sau la fel.
Adica, de ce nu face asta cu prietenul ei si face cu altul?
Eu o consider inselat. Acum mna.

| dalexbun a răspuns:

Da,categoric.

| RoxanaRamona96 a răspuns:

Logic ca da!
bagi alta *** in gura, inseamna ca nu iti place ce ai acasa, deci inseli.

| Kimu a răspuns:

Este mai rău draga mea