| anonim_4396 a întrebat:

Daca o femeie mai in varsta îți spune că îi aduci mult aminte de fosta ei iubire din tinerețe, cu care nu s-a întâmplat nimic, ar putea in subconstient sa dezvolte ceva por mi?

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu te lasa domolit de sentimentalisme, sex si companie sa fie daca e ajut-o cum poti dar nu cu bani in caz ca te lasa sa nu iti para rau ca ai iubito

| Violleta2022 a răspuns:

Daca femeia vorbeste de "fosta iubita" inseamna ca o fii admirat o alta femeie... la vremea aceea.
Oricum, nu are importanta despre ce si-a adus ea aminte, ca-s trecute demult si nu are nici o reelvanta in cazul tau.