| Dumtter a întrebat:

Daca o femeie sau bărbat nu face sex de mult și se gândește non stop la asta,exista riscul sa violeze pe cineva sau să facă acte de pedofilie, zoofilie si alte nenorociri?

6 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Orice om NORMAL, care are creier si gandeste logic si rational cel putin teoretic niciodata nu va ajunge in situatia sa devina un ''animal iresponsabil''. Fara alte comentarii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut!

Categoric nu!

Eu de exemplu, după o perioadă de 2 ani in care am avut o viață foarte activă sexual, a urmat o pauza de 10 luni in care am fost foarte ok

Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea e de troll, dar aboslut toti barbatii sanatosi se gandesc la sexualitate zilnic de multe ori, insa nu toti au parte de actiune propriu-zisa, si foarte putini la frecventa dorita. De asta exista siteuri cu 3 de x

| Willis a răspuns:

Nu.
Pentru că are creier și gândește și el...
Măcar puțin...
Altfel suportă consecințele legii, dacă este cazul.

| Octavian81 a răspuns:

Exista masturbarea, ca mod de autosatisfacere a placerilor si descarcare a hormonilor.

| REEEAAAAADEAAAAACASSS0202 a răspuns:

Foarte putin probabil, daca are toate tiglele pe casa sunt 0 sanse