| anonim_4396 a întrebat:

Daca o femeie se duce la prostituate e considerata si ea prostituata sau smechera?

81 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate incaseaza bani de la angajatele ei

| darrio2007 a răspuns:

Poate are neamuri pe acolo. Merge in vizită.

| Lucian4 a răspuns:

De catre ce categorie de varsta e considerata? cei de varsta ta sau apropiati varstei nu judeca persoanele de langa ele. Cei de peste 45, 50 ani te considera si te reconsidera, pentru ca ei au avut copilaria in alta eră (comunsită) in care libertatea nu exista. Ei fac o generalizare, ajung la o concluzie doar de la un singur caz real vazut sau auzit

| RAY a răspuns:

Acum 17 ore | Celcestietot a răspuns (pentru MissSuvius):
Pai si aici (doar pentru crestinii adevarati), dar si pe lumea cealalta (pentru necredinciosi in special). Sufletul exista, stiinta a dovedit-o!

minciuna

| RAY a răspuns:

Celceabereazatot iar faci troll pe aici cu vrajeli, dovedeste ca mint ma ia sa vad

| Violleta2022 a răspuns:

Nu ai mentionat de ce s-ar duce o femeie la prostituate? Cu ce scop?
Poate isi viziteaza prietena sau vecina, care-i prostituata happy

| Violleta2022 a răspuns:

O femeie nu are de ce sa se duca la prostituate, se poate rezolva singura acasa, daca are nevoie.
La prostituate nu merg decat barbatii disperatii, care sunt incapabli sa agate si ei o fata/femeie si vor cu tot dinadinsul, sa-i satisfaca o femeie.

| Celcestietot a răspuns:

O sodomista, asta este.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Adica e lesbi

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Bineinteles. Daca ar continua cu acesta practica pana la moarte, adio Heaven.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

N-ai si tu alte interese? Deja ma plictiseste subiectul asta legat de religie, nu mai e amuzant sa tot vorbesti de Mos Craciun.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Am, dar nu este vorba despre asta acum. Ceea ce conteaza, este ceea ce tine de vesnicie, iar aceste practici nu au legatura cu ea.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Iti spun eu ca iadul e pe pamant, nu ce e pe lumea cealalta.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Pai si aici (doar pentru crestinii adevarati), dar si pe lumea cealalta (pentru necredinciosi in special). Sufletul exista, stiinta a dovedit-o!

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Vreau motivatia asta. Sa fiu atat de convinsa de ceva, chiar si daca toata lumea imi ofera atatea dovezi, imi spune ca sunt nebuna pentru lucrurile in care aleg sa cred. As prefera sa nu fiu nebuna degeaba, sa-mi iasa ceva din asta, decat sa traiesc toata viata mea crezand intr-o astfel de minciuna.
Nu crezi uneori ca viata ta e o gluma? Poate chiar mori. Doamne Fereste. Si realizezi ca esti bagat intr-un cubulet negru si toata informatia asta pe care ai acumulat-o legata de religie, credinta a fost degeaba, un "coping mechanism". Asta face religia din oameni, va transforma in niste sclavi. Singurul lucru care-mi place la asta, e ca-ti da asa un scop. te face mai uman, stii ca cineva iti urmareste fiecare miscare, se uita la tine pana si cand te cacci, vede ce decizii iei. Pacat ca e o minciuna tot ce crezi. Imi pare rau daca boala asta absurda a rezultat dintr-o trauma din copilarie sau ceva, sper sa-ti revii. Vorba unui user "in ce gradina botanica ati fost tinuti pana acum?'' sau ceva de genul rolling on the floor))

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Nu te-am facut nebuna si nu trebuie sa fii asa rautacioasa, caci nu sta asa treaba, cel putin in cazul meu. Daca vrei vreodata sa ma ajuti sa scap de religie (cu argumente si dovezi REALE), poti sa mi le trimiti pe privat, daca chiar te consideri o persoana mai morala ca noi restul crestinilor, deci o persoana care ajuta din placere in cazul nostru. Pana atunci, pana sa imi scrii, ramai la teoriile demne de benzi desenate, cum ca noi venim din praful de stele sau treaba aceea stupida cu zodiile, iar noi (crestinii adevarati) vom ramane cu dovezile istorice si biblice privind interventia mainilor lui Dumnezeu pe planeta Pamant.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Mama ce rekt mi-am dat singura spunand "Doamne fereste" rolling on the floor Oh nu, sunt putin credincioasa, ce ma fac? Glumesc. Imi sustin ideea oricum. Nu exista dovezi reale nici despre religie, iad sau rai. Cred mai mult in teoria asta, cu praful de stele. Cred in energii, cred in puterea mintii, imi place sa cred ca totul se intampla cu un motiv. Dar totusi, nu ti-ai dorit vreodata sa fii tu propriul tau Dumnezeu, decat sa traiesti in functie de ordinile pe care ti le da o entitate mai mari decat tine si posibil falsa pe deasupra? Pentru ca nu exista, nu a fost niciodata acolo pentru tine. Tot ce ai patit, tot ce ai visat, toate trairile pe care le-ai avut, au fost in capul tau. Mintea umana este atat de creativa si puternica, incat e usor sa te minti singur ca exista ceva. Suntem facuti sa speram la miracole. Probabil ma contrazic in vorbe, dar eh, aia e.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Nu ti-am atacat cele 2 cuvinte,, Doamne fereste'', nici nu aveam de ce, interpretare gresita din partea ta. Crezi in paranormal, dar nu crezi in Dumnezeu, logica este... nu este! Pana la urma, tu decizi in ce sa crezi. Deci trairi la care au fost si martori, si ei sunt nebuni, nu? Scepticii mereu vor incerca sa scape de dovezi, doar jignind. A fost pentru mine Dumnezeu acolo, stai linistita, ca stiu ce am vazut, ce s-a intamplat. Eu nu sunt facut sa sper la nimic, ori stiu ca este, ori ca nu.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Deja stii ce face aia la prostituate? Poate se duce sa se uite la un show lesbi live, poate se duce sa o linga aia/pe aia, poate se duce sa stea de vorba ca e mai ieftin ca la psiholog... big grin

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

„Deja stii ce face aia la prostituate?" -> Rlly? „în 13 Ianuarie | MissSuvius explică (pentru IncelcatDragos):
Doar eu am nebunia asta sa dau bani cuiva sa faca rahaturi pentru mine?"

Și până la urmă ce mentalitate poți să ai ca prostituata să te f.i cu toată lumea? O depravată, asta este, o sodomistă, una care va înfrunta iadul veșnic. Să nu îmi spui că tu ai fi împreună cu o asemenea persoană, iar daca nu ai fi, îmi dai dreptate happy.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Si de ce nu as fi impreuna cu o asemenea persoana? Oricine are faze prin care trece, mai bune si mai rele. Ca prostituata nu te f&&i cu toata lumea, ci doar cu aia care platesc, lol.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Eu nu aș fi. Deci, dacă aș fi fata și trec printr-o fază rea, bag niste numere acolo cu aia care aruncă banul (sau nu), nu? Cu toată lumea sau nu, ai înțeles, dar numai dezavantaje la asemenea femeiwinking. Sunt șanse să te insele și când ești căsătorit cu ele. Dacă vine lăptarul la ușă când tu nu ești acasă, ce crezi că se va întâmpla? Sau daca are chef de joc de rol cu un instalator (iar acela nu ești tu), ce faci? Pântecele lacome nu se satura niciodată. Cu cât bagi mai mult pe nas, cu atât ai șanse aproape de 0 de recuperare. Ia uite :

https://youtu.be/GSPwq6YlnIs

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Cate iubite ai avut pana acum?

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Nu contează cate am avut, contează cu cine sunt. Vrei tu sa fii iubita mea de mă întrebi?

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Ai vrea tu. M-ar mira sa ai asa ceva vreodata, nu cred ca ar suporta.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Nu, chiar nu aș vrea, dar mulțumesc pentru ofertăwinking. Pot să fac rost de iubita exact de pe stradă, nu mă limitez la niste forumuri sau rețele de socializare. Asta este, nu sunt disponibil pentru tine din păcate, dar este bine că ai încercat.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Nici n-am incercat. Ai iluzii pana si in legatura cu asta. Deci nici macar nu esti intr-o relatie. Vai de capu' tau

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Am scris eu că nu sunt? Este diferența între a putea face rost și a fi. Poate știi că eu nu sunt o persoana care jignește, ci una care doar spune adevărul. Văi de capul meu? Măcar eu nu mă dau cu machiaj, nu îmi ascund adevărata natură, nu mă întreb de ce lumea râde de mine s-a.m.d., care este vai de capul lui în situația de față? Nu mai scriu mult, că poate te bag in depresie (mai rău) și pun mai multe lemne pe focul anxietății tale happy.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Mama ce plin de crestinism esti cu fazele astea...

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Vorba românului : ce treabă are p#$a cu prefectura? Au vreo treabă faptele mele de zi cu zi și în ceea ce cred eu cu așa ceva? Nu, nu au! Frate, sunt cuvinte reale, iar daca ți se pare jignitor, condamna-ti lumea care este așa și care a pus cuvintele în dicționar. Mare lucru, ți-am dat un link, crezi că acum mă faci să plâng cu acest comentariu? Sunt mai creștin ca tine de 1000 de ori, iar tu o știi.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

O să ajung in Iad cu ceea ce am scris?

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Vorba lui Gabi, esti plin de crestinism la fazele astea, sau mai bine zis..cretinism. laughing
Lui Dumnezeu i-ar fi rusine de o persoana asa ca tine. La fel si unei femei, sa te vada tot timpul vorbind de asta, ar fugi mancand pamantul la unul mai normal.
Pe bune, trebuie sa se faca diferenta intre persoanele care sunt credincioase/religioase si alea care sunt efectiv bolnave si handicapate.
Si nu ma afecteaza cu nimic ce zici, lucrurile legate de anxietate si depresie ma deranjeaza in alte cadre. Sunt cu mult deasupra ta din orice punct de vedere. Tu esti doar un prapadit, batran, inapoiat si cel mai probabil urat si chiar nu ma intereseaza parerea ta. M-as supara din cauza unui om mai important, dar tu... nu esti nici pe aproape. Haha

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

S-a cam enervat sodomista din tine laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu, o sa mori si gata. End of story. Inspaimintator, nu?

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Extraordinar!

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Da..ai dreptate, ar trebui sa fac lucruri mai bune decat sa ma iau de oameni cu probleme la cap. Chiar ar trebui sa fiu mai buna de atat, imi cer scuze pentru comportamentul neadecvat.
Ma duc la iubita mea lesbi sa-mi sopteasca rugaciuni in timp ce facem dragoste.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Relatie conform ortodoxiatinerilor.ro, nu orice fel de relatie! Ce stim noi... Ia fii atenta aici mostre:
https://ortodoxiatinerilor.ro/......e-marturii
https://ortodoxiatinerilor.ro/......a-dumnezeu
https://ortodoxiatinerilor.ro/sexualitate/masturbarea
Si tot inainte. Adevarate izvoare de intelepciune... NU.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

La ce întrebări ai pus până acum, respinsă de societate garantat ești. Păcat, am vrut sa te ajut, dar nu am cu cine.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Scria adeptul prafului de stele și al zodiilor...

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ateii tai și creștinii cu numele au făcut crime îngrozitoare in istoria omenirii, nici nu ar trebui sa mai comentezi.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Magic! Da' e pacat sa nu filmati si sa puneti pe Patreon. As fi primul abonat! In alta ordine de idei, uite ceva frumos, oarecum in tema cu discutia noastra: https://www.scandarella.com/......do-review/

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu, dementii au facut crime. Doar au folosit diverse ideologii ca scuza.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Mai ales al zodiilor!

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Nici nu am pretins ca as fi crestin. Am fost botezat fara sa ma intrebe cineva, iar majoritatea covirsitoare a tot ceea ce tine de crestinism ma ingretoseaza.

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Una e sa fie un simplu interes, alta e sa se rezume toata viata ta la asta si sa le bagi oamenilor pe gat treaba cu zodiile sau religiile.
Fii serios..ma rog, la ce linkuri postezi pe aici, nu pari deloc. Cplm e aia? Un hybrid intre o cruce si un dildo? Daca tu il vrei pe Iisus in tine la modul ala...treaba ta baiatu' rolling on the floor

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Eu zic sa te duci la un spital de nebuni si sa ramai acolo

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Sunt deja. Pe TPU sunt multi antihristi, iar eu sunt doctorul sufletelor lor. Mai ai ceva de comentat?

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Sigur, sigur...

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu esti in masura sa-i schimbi pe altii, lasa-i sa se lamureasca singuri. Toti te cred doar un nebun si chiar asta esti. Sper sa te trezesti la realitate. Cred ca te pot invata sa fii mai normal, daca-mi permiti. Ma rog, trebuie sa iti doresti si tu asta. daca nu..ramai in nebunia ta. laughing

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Pai da, ori esti crestin 100% ori nu esti, nu? Uite, eu de exemplu ascult mult metal, ma duc si pe la festivaluri pe cit posibil, am prieteni aproape exclusiv din sfera asta, insa ma imbrac de cele mai multe ori neutru, nu am plete, nu am ringtone cu drujbareli, nu simt nevoia sa predic celor din jur despre beneficiile muzicii rock, desi pot spune ca metalul e religia mea fara sa ma fortez prea mult. P.S. La directia in care se duc majoritatea discutiilor de pe aici, as lua-o razna daca as fi serios. Sa inteleg ca nu iti place gizas-dildaul. Ce trist. Asta e, mergem mai departe. Sa nu uit sa dau si raspunsul ala foarte serios si pe subiect la intrebarea ta initiala: "O femeie care se duce la prostituate nu e nici prostituata si nici smechera, ci doar clienta respectivelor prostituate. Simplu." Continuind ideea, cred ca cei/cele care platesc pentru sex dau dovada de un spirit practic de nota 10. Pai decat sa dau sute de lei pe iesit in oras si altele si sa ramin cu oole albastre, nu mai bine dau frumos 3-400 de doua ori pe luna si trag la rame atunci ca la carte? La fel si cu casatoriile... mai devreme sau mai tirziu platesti sexul ala, nimic in viata nu e gratis.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Ai grija ce îmi scrii, caci sufletul tau este in pericol : „22. Eu însă vă spun vouă: Că oricine se mânie pe fratele său vrednic va fi de osândă; şi cine va zice fratelui său: netrebnicule, vrednic va fi de judecata sinedriului; iar cine va zice: nebunule, vrednic va fi de gheena focului."

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Esti tu, nu te asociezi cu vreun stil sau religie anume. Roacerii sunt chiar de treaba, cam neingrijiti.dar de treaba.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Enumeră cine mă crede nebun și îți voi spune daca este un antihrist, un cwrvar sau o cwrva pe placul tău.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Îmi spune asta o sodomistă, nu o să devin ca tine niciodată, o așa antihristă.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Numai persoanele slabe ar putea recurge la asemenea soluții.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai si am scapat de Iad daca fac pace cu tine? Ca eu tot ma duc la femei, nu ma intereseaza parerea ta.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Celcestietot):

Nu, ci persoanele care au spirit practic si nu se asteapta la o eternitate pe norisori. Ai viata asta si atit. Punct.

| Celcestietot a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Am avut dedublări, nu am viața asta. Spiritul este nemuritor.

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Eu oricum nu am nimic cu tine, alegerea îți aparține.

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Aprob.

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Orice padure cu uscaturile ei, dar de regula roacerii sunt mai inteligenti decat media, de unde decurg si restul chestiilor - mai bine platiti, work hard, party harder, uneori mai greu sa isi intemeieze o familie datorita nu desfrinarii ci profunzimii cu care privesc lucrurile, samd. Ah, da, si pletosii sunt ingrijiti ca au de spalat o gramada ca sa isi mentina pleata. Bine, unii pun pe primul loc stilul si omit spiritul practic - vara in bocanci prin oras, de exemplu. Eu abia astept vremea calda ca sa pot umbla in sandale si sa scap de sosete si incaltaminte inalta. Bocancii ii port de pe la -15 cel putin, ca altfel ma coc in ei (am niste bocanci criminali, gen law enforcement, izolati foarte bine si foarte comozi) si nici nu imi place sa stau la legat sireturi 10 minute.

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Ce varsta ai

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru Swae):

Inca vreo 6 luni cu 3 la prefix...

| Swae a răspuns (pentru GabiDumitrescu):

Multi inainte

| Celcestietot a răspuns:

RAY este plin de minciuni, explodează. Trebuia să te duci să joci in rolul băiețelului din lemn din filmul Pinocchio (2019) sau daca nu voiai, ar fi trebuit să îi anunți pe ateii de pe acest site, că sigur i-ar fi acceptat.

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Piei, satana

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

rolling on the floor

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Există Satana?

| Swae a răspuns (pentru Celcestietot):

Ma bucur ca incepi sa te desteptezi si sa nu mai crezi in porcariile astea. Astea sunt povesti de bagat copii la nani, sa faca diferenta intre ce e bine si rau.

| Swae a răspuns (pentru Swae):

Destepti OOPS

| Celcestietot a răspuns (pentru Swae):

Și săracul de mine care crede, îl folosește (cuvântul acesta), dar tu care știi că nu există, de ce îl mai folosești sad? Aici chiar ai dat dovadă că ești cu mult deasupra mea... la pr. 0stie

| Goete a răspuns:

Eu unul nu as considera-o nici prostituata nici smechera.
Dar la. urma urmei ce conteaza cine ce considera?

| Pricope_Marius_1997 a răspuns:

Fie vrea sa afle ceva despre barbati, fie e si ea prostituata deci prin urmare e PANARAMA.

| Dragosdoar a răspuns:

Hihi. Ce simpatica esti laughing
E smechera daca se duce printre prostituate ca pune curu la bataie impreuna cu ele si face si ea un banut

| Swae a răspuns (pentru Dragosdoar):

Se duce la prostituate sa le agate boss gen ca are bani deja si ii plac femeile

| Dragosdoar a răspuns (pentru Swae):

Da,mi-am dat seama ca s-ar putea sa bati si la asta numai ca nu vad cazul ca una sa se duca la prostituate. In general lgbitistii au grupuri/grupusoare unde se intalnesc acolo pentru chestii din astea

| Swae a răspuns (pentru Dragosdoar):

Doar eu am nebunia asta sa dau bani cuiva sa faca rahaturi pentru mine?

| Dragosdoar a răspuns (pentru Swae):

Da ce te face sa crezi ca doar tu? big grin
Vezi cazuri simililare in politica romaneasca

| Swae a răspuns (pentru Dragosdoar):

Ahaha buna asta

| Dragosdoar a răspuns:

Esti pe anonim acum what a f**. TPU is strange

| Ely1234567 a răspuns:

Ce ar putea face o femeie la o prostituată? nu inteleg